View Single Post
Old 25-02-2013, 11:42   #14
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

K-Lee za sukami nie przepada, ma kilka swoich przyjaciółek od OB Tervuerena, przez Golden Retrievery do Border Collie. Na resztę jest już bardziej obojętna, zdarzy się jej burknąć, postawić jeża, ale jest to już do opanowania, pod warunkiem, że taka obca suka się do niej nie zbliży.

Lilka nie lubi bardzo nachalnych dużych psów i suk. Wtedy strzela zębami. Dominujące ale spokojne są ok. Natomiast kocha małe pieski, uwielbia wszelkiego typu małe kundelki, Border Terierkę, ogólnie psy mniejsze od siebie bardzo lubi, a te malutkie uwielbia. Ona jeszcze przed cieczką, więc wiele może się zmienić.

Różnicę widzę natomiast taką.K-Lee wychowana sama, nie czuje jakiegoś specjalnego pociągu do wilczaków w ogóle - tylko do swoich znajomych. Wcześniej nawet wilczaków nie lubila, woli mnie.
Lilka to już stworzenie stadne - wilczaki jak widzi na horyzoncie to dostaje kociokwiku... Wtedy ja się przestaję liczyć

Mogę jeszcze dodać, że przyjaciółki Kalinki automatycznie stały się przyjaciółkami Lilki, w drugą stronę to nie działa.
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote