View Single Post
Old 21-08-2006, 11:15   #26
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by alexa
Danielo, ty jsi zřejmě myslela moji Dariu. Je tam vyfocena i naše Bonnie (maj. Ruda Dohnal), která je ale v pohodě a tam je to o tom, co psala Jana. Daria má opravdu problém s velkou koncentrací lidí kolem sebe v určitých situacích (zajímavé ale je, že jí vůbec nevadí pohyb po městě, cestování narvanou MHD apod.). S Kamilem Horákem jsme to řešili na táboře a pokroky děláme, spousta práce nás ale ještě čeká. Tu výstavu neustála (snad jediné, co bylo dobrý, bylo ukazování zubů, protože to má "nadřené"). Ve sbírce fotek v této "reportáži z výstavy" mi ale její fotka - vzhledem k tomu jak jsou ty fotky zaměřeny, výrazně chybí . Fotky které tam jsou podle mého nepatří do sekce Galerie / Výstavy - nebo minimálně, pokud bych to měl hodnotit jako reportáž, pak je značně nevyvážená. U některých psů se na inkriminovaný záběr muselo podle mě vyloženě číhat. Proč tam nejsou vyfoceni ostatní psi a někteří jsou dvakrát (na 13-ti fotkách)? Předvedeno bylo 52 psů.

Karel Skoupý
Ano měla jsem na mysli Dariu, a jsem ráda, že jí jmenuješ ty sám.
Také děkuji za objektivní vyjádření.Vážím si toho.
Každý,kdo má se svým psem nějaký problém,musí určitě bojovat pouze s rozhodnutím psa veřejně předvédst,a nemyslím si,že je správný názor - raději psa nikde neukazovat.Pokud má majitel snahu jeho chování do budoucna zlepšit,musí ho vystavovat právě těm situací,které ho děsí.
Konkrétně já vím,že moje fena má s panem Dorou problém a tušila jsem,že tomu v Jevišovicích nebude jinak.Přiznám se - jela jsem tam se srachem,a fenu pochopitelně ještě více svým chováním vystresovala.Když pak výsledek svého snažení a směsici našich společných strachů, vidím pohotově vloženou v databázi,není mi dobře....
Znovu tedy žádám Pavla Hanušku,aby odstranil obě fotografie mé feny a to stejně bleskurychle,jako je vložil!!!!!
CDaniela jest offline   Reply With Quote