Thread: Narvas namuose
View Single Post
Old 26-05-2010, 13:33   #2
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Zana View Post
Sveiki visi!

Nagi noriu visu apsiklausinet, kas laiko vilksunius namuose ar butuose - ar turit narvus? Gal kam pavyksta isvengti?
Mes mat galvojam, ka cia daryt - pirkt nepirkt. Kol namie esam, jis angelelis tiesiog . Bet jei reiks iseit tikriausiai pavirs velniuku visa ka niokojanciu .
Pasidalinkit prasau patirtimi.
Aš pradžioj maniau kad apsieisiu be jo. Nes buvo vasara, nedirbau, tai visa diena su šunimi praktiškai, o "paskui užaugs" Nu bet teko galiausiai įsigyti. Nes tiesiog supranti, kad neturi laiko kaskart išeidamas paslėpt visus laidus, nešiojamus kompus, kitą techniką, brangius daiktus, rūbus, maistą, šiukšliadėžes ir tt. Taip pat būna labai sudėtinga kai grįžti namo, tave sveikina džiaugsmo kupinas šuo, o tau svyra rankos ir norisi verkti, nes rūbai suplėšyti, indai išdaužyti po namus tolygiai šukėmis nusėjant visas grindis, jau nekalbant apie suėstus smulkius naminius gyvūnus Narvas mane džiugina, Bruknė irgi jį mėgsta. Ji ten nešasi maistą, taip pat visokius pavogtus daiktus (per naktį moka pusę šiukšliadėžės susitempt, voveraitė mano ), eina ten pamiegot (ypač dabar, kai yra nėščia ir durna, miega ir miega, o kai nemiega tai ėda, bet tą daro irgi narve). Tad aš už. Aišku, gyvenant name paprasčiau.

P.S. manau jau dabar galėtumėm gyventi ir be narvo, bet neatsisakau jo nes:
a) Vis nerimauju, kad Bruknė atsidarys balkoną ir išeis manęs ieškoti kur užtrukusios Gyvenam pirmame aukšte, tad tai visai realu.
b) Manau Bruknei būtų nesmagu. Ten jos saugi vieta. Kam ją atimti? Tiesa, va jei bus mažiukų, tai narvą teks lankstyti ir dėti kažkur (toks architektūrinis sprendimas ), bet nerimauju, ar nesinervins ji bereikalingai neturėdama savo narvo.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote