View Single Post
Old 06-09-2009, 22:36   #2
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

1. nie wiem
Quote:
Originally Posted by Daniel Demon View Post
2. Próbowałem szarpać smycz kiedy ciągnie ale to nic nie daje. Nie wiem co mam zrobić aby przestał szarpać smycz i zaczął chodzić spokojnym normalnym tempem.
mięcho w łapkę i będzie pięknie chodził
Quote:
Originally Posted by Daniel Demon View Post
3. Ma mnóstwo zabawek a i tak pobawi się jedną 5min max i już się nudzi. Nie wiem co mu wymyślać aby się zmęczył i zasypiał po posiłku.
zapomnij, że zaśnie po jedzeniu zwykle psy dostają wtedy głupawki. Ja mam łatwiej, bo mam 2 suki więc po jedzeniu gwałcą się wzajemnie a ja mam spokój, ale spróbuj mu wynaleźć jakieś stateczne zajęcie na ten czas może szukanie zabawki albo wybieranie wskazanej z kilku? To zupełnie normalne, że pies szybko nudzi się zabawką i "samobawieniem". W tym wieku co nasze gady (ja mam Naamah) psy uczą się zachowań w stadzie. Jeśli nauczysz go, że zabawa jest z Tobą nie samemu to będzie z Tobą jako dorosły w dużo lepszym kontakcie i moim zdaniem nie warto uczyć psa samodzielności tylko robić z siebie osobę odpowiedzialną za wszystko, za jedzenie, za zabawę, za spacery itd...
Quote:
Originally Posted by Daniel Demon View Post
4. Podaję mu suchą karmę częściej ale w mniejszych ilościach ( karma Joser smakuje mu ) ale i tak od paru dni ciągle ma biegunkę.
[/quote]nie znam tej karmy, ale skład wygląda średnio
http://www.zperonowki.com/html/Article563.html
jefta jest offline   Reply With Quote