View Single Post
Old 06-04-2011, 18:11   #57
Kometa
Junior Member
 
Kometa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 153
Default

Já jsem zjistila, že ničení věcí se dá poměrně účinně předcházet úklidem, už díky mým potkanům... vzhledem k tomu, že jsem je mívala v pokoji na volno skoro pořád, musela jsem mít všechno bezvadně uklizené, aby na nic nemohli... návštěvy se vždycky divily, jak mám uklizeno, ale kdyby otevřeli skříň, nestačili by zírat
Se psem jsme to vyhnali krapet do extrému, náš byt vypadá jako po nájezdu exekutorů, všechny cenné nebo zničitelné věci jsou zavřené ve skříních (ty si zatím neotevře, uf) a do metru a půl nad zemí u nás nenajdete nic, krom psích hraček Notebook vytáhnu na stůl jen když u něj sedím, ubrus na stole je přidělaný svorkami, bundy místo na věšák házíme rovnou do skříně, převislé kytky jsem ostříhala do patřičné výšky, ručníky a útěrky jsou věčně někde poschovávané, sklidili jsme monitor a anténu, takže teď nemáme ani televizi, všechny nízko položené poličky jsou komplet vyklizené, co se nevešlo do skříní, třeba vysavač, bylo vystěhováno na záchod (máme ho mimo byt, takže tam se fakt nedostane), na který se teď nedá skoro projít přes všechny ty věci... Na druhou stranu ale ani moc neničí nábytek, zatím jen okousal gauč, polstrování židlí a komplet zdemoloval křeslo, ostatní nechává na pokoji, koberec je taky v pohodě a tapety orval jen decentně... Na to, že byt není náš a přítel je celkem materialista a na svoje věci dost háklivý, to zatím zvládáme celkem v pohodě
Kometa jest offline   Reply With Quote