View Single Post
Old 06-04-2011, 12:53   #55
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
S nicenim veci ve stenecim veku {tak do cca 1 roku,plus minus} ma bohate skusenosti asi kazdy. Ja nejsem vubec materialista,na veci kaslu,pes je pro me na prvnim miste,ale pokud clovek zije s nekym,komu na vecech zalezi vic nez jemu a vic to resi,tak celkem chapu,ze to muze byt i docela slusny tlak. A tady je mozna zakopany pes....Ja jsem si rikala,ze kdybych se rozesla s nynejsim pritelem,at uz z jakehokoliv duvodu,tak dalsiho chlapa si jen tak neporidim,ale poridim si druheho psa. Coz je mi ted zakazovano nebo neni dovoleno,at to zni lip a musim rict,ze trosku me to mrzi,ale nemuzu jit za kazdou cenu proti nekomu s kym a hlavne u koho ziju,muj byt to bohuzel neni...
Jasně, jsem na tom stejně, ale neřekla bych, že proto, že moje štěně teď hodně ničí, už si čsv nikdy nepořídím...
Vždyť sama víš, jaké jsem měla i já sama se Sofou trable..ono je to hlavně o lidech. Teď taky nebydlím ve svém (na půl), taky bydlím v bytě a žádný problém není. Taky je to o tom, jak dalece přemýšlím dopředu a snažím se nepříjemnostem ve všech možných podobách předcházet (tj. např. aby pes zničil něco, co je někoho komu na věcech záleží). Zkrátka, mě ten komentář jen hodně překvapil..
Na druhou stranu, díky vlastnictví psa se i více či méně vyselektují potenciální partneři. Pravda, u mě je to trochu extrém :-D.
yzengrin jest offline   Reply With Quote