View Single Post
Old 14-12-2008, 16:22   #165
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Jak zwykle przesadzacie. Wszyscy patrzycie swojego nosa . To nie jest żadne konkurencyjne forum tylko normalne forum na Jantarowej. Nie rozumiem dlaczego się tak flustrujecie. Sczeniaki musiały znaleźć nowy dom i dobrze , ze go znalazły. Niektórzy umieją pomagać, a inni tylko jończyć i się wymądrzać. Ja z jednym też się zgodzę bo większosć jest mądra na forum i tylko patrzy jak komu dołożyć. Moze wreszcie czas na to aby popatrzeć trochę dalej niż koniec własnego nosa. Niestety stało się i jakoś trzeba to mądrze załatwić, a nie wyzywać się wzajemnie.
Co niektórzy myślą tylko o tym jak stworzyć sztuczne podziały i nienormalną konkurencje i nie rozumiem po co. Nie mam zamiaru bronić Floreny, ale tez nie będe go potępiał bo nie chciał bym aby ktokolwiek znalazł się w jego sytuacji i niektórym tego nie życze, a zwłaszcza tym wielkim oportunistom . Więc dajcie sobie już na wstrzymanie i nie wprowadzajcie nerwowej atmosfery bo jest ona nikomu nie potrzebna. Ja trzymam kciuki za szczeniaki i mam nadzieję, że będą miały wspaniałe życie i nowi właściciele zapewnią im godziwe warunki. Dziękuje też tym co mogli coś w tej sprawie zrobić i zrobili, lub przynajmniej próbowali, lecz o tym nie mówili.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote