View Single Post
Old 25-09-2009, 08:17   #2
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Bohužel pomlouvat a napadat u nás nestačí. Dříve se M. Soukupová a J. Jedlička o dění v zahraničí moc výrazně nezajímali. V poslední době začínají jezdit po Evropě a bonitují, posuzují klubové výstavy atd. Je zajímavé, že vždy (snad s výjimkou Itálie) na akce, které pořádají odštěpenecké skupiny od původních klubů. Navíc J. Jedlička velkohubě deklaroval v roce 2004, jak se vzdá své licence rozhodčího. Jak to, že tak zásadový člověk to dodnes neudělal ?
A navíc - rád bych slyšel názor dotyčných na to, že italský klub, se kterým mají více, jak nadstandartní vztahy, zažádal prostřednictvím ENCI o odejmutí garabta plemene Slovensku a přidělení ho Itálii. Co na to říkáte ?
Pavle, pokud vím rozhodčí se sami na akce "nevnucují" jsou delegováni, příjmou nebo nepříjmou .... Mě osobně vůbec nezajímá jestli jedu na akci "odštěpenců" nebo starých struktur. Zajímají mě psi kteří budou k vidění, zajímá mě s jakou profesionalitou dotyčný posuzuje a jak má současnou populaci v oku. Podle toho ho soudím a rozhoduju zda má význam účastnit se akcí na které bude delegován.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote