View Single Post
Old 17-09-2009, 10:36   #101
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Gia View Post
Ehhh..... nie dyskutuję z Tobą, bo jak ktoś chce widzieć problem, to go zobaczy

Wszystkie psy dostały oceny doskonałe, CWC, a Ty robisz z igły widły, bo sędzina coś powiedziała. Z oceną sędziego się nie dyskutuje, jakakolwiek by ona nie była. A tu widzę same doskonałe i krzyk na sali. Totalny bezsens.
też nieraz słyszałam bzdury od sędziego, ale przeszłam NAD tym do porządku dziennego - po prostu do tego sędziego już nie pojadę i koniec kropka. Było minęło.
Masz Ewa rację zawsze jak ktoś chce to znajdzie drugie dno nawet tam gdzie go nie ma. Zawsze jak nie ma problemu to można sobie go zrobić i wymyśleć. Zawsze jest pretekst i zawsze jest dobra pora.

Jednak w tym przypadku to nie mój problem bo to nie ja na siłę udowadniałem wszytkim jakie dany pies ma wady. Nie ja twierdziłem z jak dobrze przygotowaną do rasy osobą mieliśmy przyjemność ocenić nasze psy i nie ja wpisałem bzdury w karty ocen.

To co zrobiłem to własnie zwróciłem uwagę jakie wpisy w kartach dostały psy. Dla mnie osobiście sa one śmieszne bo , każdy pies dostał co miał dostac i nie rozumiem zasadności dawania takich właśnie wpisów w kartach oceny. Śmialismy się z tego na wystawie i to , że ktoś poczuł się tym urażony i przypuścił atak na mnie i mojego psa nie jest moją wina.

Ja się już do tego przyzwyczaiłem, że obojętnie co napiszę to i tak będzie źle i zostanie to odebrane jako atak.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote