View Single Post
Old 01-11-2013, 23:31   #173
maria
Junior Member
 
maria's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Bura View Post
Mario, Stowarzyszenie dostało już ponad 600 zł, więc może czas poreklamować Grześkową będzińską klinikę, by dała Wam -pasjonatom kastracji(*) -zniżkę...
...
nie wiem czy zauważyłaś, że napisałam to po to, by nie reklamować za darmo - skoro już ją reklamuje, to przynajmniej niech coś z tego będzie dla leczonego psa, czyli jakaś zniżka albo jakieś gratisy dla psa. skoro już reklama poszła, to niech przynajmniej coś pożytecznego dla psa będzie. zauważ, że pisząc to jako pierwsza podkresliłam komercyjny charakter opublikowanego postu. skoro komercyjny, to liczymy na zapłatę w formie zniżek na leczenie Hamleta.
nie wiem dlaczego mnie łączysz z kimkolwiek w tej sprawie, bo słowo "Wam" to sugeruje. może dlatego, że kiedyś napisałam na WD, ze może moglibyśmy się złożyć, ale akcja na FB nie była moja inicjatywą i nikomu z osób zajmujących się psem tego pomysłu nie podsunęłam. kto podsunął ten pomysł można się dowiedzieć z wydarzenia na FB i też jest to osoba, z którą nie utrzymuję kontaktu, chyba, że się na wystawie jakiejś spotkamy, ale ostatnio to było kilka lat temu, gdy zamieniłyśmy kilka zdań.
pierwszymi osobami, z którymi się skontaktowałam w tej sprawie i wymieniałam zdanie na temat całej sytuacji byliście Wy, czyli forumowicze WD.
nie rozumiem dlaczego traktujesz mnie jak jakies dziecko, które jest sterowane przez kogoś? i dlaczego sugerujesz, że liczę na jakieś prywatne bonusy z małej lczeniczy oddalonej ode mnie o jakieś 300 czy 400km? czy "Wy" masz na myśli ja i Grzesiek? to muszę Cię bardzo zmartwić, bo poza dniem gorącej dyskusji dzień czy 2 dni temu na wydarzeniu Hamleta na FB, z Grześkiem rozmawiałam ostatnio 2 lata temu na wystawie w Rzeszowie, o ile dobrze pamiętam. 2 lata temu ani 2 dni temu nie mogliśmy tego zaplanować :P Proszę przestań mnie traktować jak pacynkę, która nie ma własnego zdania, jest sterowana i wyraża czyjeś poglądy. mam na mysli nie tylko to, co tutaj napisałaś, ale także to, co napisałaś na FB, gdzie również zwracając się do mnie używałaś sformułowania "Wy".

Last edited by maria; 01-11-2013 at 23:33. Reason: pomyłka w skrócie
maria jest offline   Reply With Quote