View Single Post
Old 06-11-2007, 08:51   #39
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Szasztin wielkie dzieki.
Mała relacja z poranka :
Niestety maly znow boi sie podchodzic i nadal boi sie gwaltownych ruchow,nawet glowy,czy mrugniecia okiem.. Czuje sie jakbysmy sie troszke cofneli,ale juz podczas karmienia bylo znacznie lepiej,na poczatku sie bal,nawet poszczekiwal ( bo jedzenie mial obok mnie i musial do mnie podejsc zeby wszamac), po czym zaczal sie doczolgiwac,na poczatku nie chcial dac sie glaskac. Jednak chec zjedzenia smacznej karmy,byla silniejsza,wowczas delikatnie i spokojnie zaczelam go glaskac, juz sie przestal bac i wcinal az mu sie uszy trzesly.. Chyba ciagle sie boi ze to prysnie i za moment znow nie bedzie mial jedzenia,albo ze ktos mu je zabierze. Jednak najpiekniejsze w dzisiejszym poranku bylo to iz... maly chodzi za mna jak cien i... reaguje juz na WILK ( wkoncu kojarzy sie to z jedzonkiem i mizianiem ). Nawet do bramy mnie odprowadzil,a potem patrzyl az odchodze.. Troszke sie boje ze moze za mna wyskoczyc,ale zaraz ma dostac soczysta,swieza kostke z kawalkami mieska,do zajecia,zeby nie kojarzyl ze tego ze odchodze Maly nadal nie rozumie czemu Ishtarka na niego skacze i sie boi,a ona chce sie bawic,jednak jak widzi ze maly sie boi to albo sama odpuszcza i leci do Balego,albo ja jej zwracam uwage
Na razie maly trzymany jest na dworzu, czuje sie pewniejszy,dom go przeraza,a ja nie chce by mu sie zle kojarzyl,poczekam az sam przyjdzie,nawet dzis ( bo daje mu jesc na dworzu,a karme zabieram do domu-zeby kojarzyl ze jedzonko jest w domu i ja tez ) juz probowal skoczyc na drzwi,jednak jeszcze nie chce wchodzic..No ale wszystko po kolei Juz sie nie moge doczekac powrotu do domu...

P.S. Anka,ja juz napewno,czego nie moge powiedziec o wszystkich..
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 06-11-2007 at 09:01.
shaluka jest offline   Reply With Quote