View Single Post
Old 18-04-2007, 22:49   #29
Jenik
Junior Member
 
Jenik's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Location: Praha
Posts: 97
Send a message via ICQ to Jenik Send a message via AIM to Jenik Send a message via MSN to Jenik Send a message via Yahoo to Jenik
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
Quote:
Originally Posted by Jenik
Myslím si, že rozhodně penězma to nebude....
No tak nám pověz, čím to je, že stojí zato podvádět a falšovat zápisy i přesto, že většina členů českého klubu Mutary odmítá ? A nejen českého, protest oficiálně poslaly i kluby ze Slovenska a Německa.
Pavle, nevím, čím to je...Ale penězma to nebude. Vždyť je to hloupost. Jen logicky, vždyť si to představ. Někdo udělá dle Tebe z Mutar čistokrevná čsv, aby je zařadil do chovu...Proč by to dělal? Vždyť si může koupit čsv s PP a je to pro něj jednodušší, ví, co kupuje, má větší šance ustálené povahy u zvířete...Myslíš si, že támhle budě někdo machrovat, že tamhle přečural klub chovatelů? A zase proč? Já toto prostě nechápu. To, že poslaly stížnost kluby z Německa a Slovenska mne nepřekvapuje. Od země, která si hloupě mění standard (v podobě zubů)..Zajímalo by mne,zda oba kluby měly dostatečné informace a vysvětlení ohledně Mutar. Osobně si myslím, že jak jsem poznal pana Hartla, měl k tomu sakra důvod to udělat a nemyslím si, že by byl tak manipulovatelný Monikou, jak tady bylo v minulosti naznačováno, či dokonce psáno.
Ale mne by třeba zajímalo, proč si toto psal tady na webu den po členské schůzi a neřekl jsi to na schůzi?Tam jsi mohl rozpoutat opravdovou diskuzi a ne to dělat na netu.
Jenik jest offline   Reply With Quote