View Single Post
Old 31-07-2008, 15:35   #37
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
tikrai ne karta teko skaityti ir matyti veisliu aprasymus, kur yra kilme bendra, paskirtis ta pati, o va kailio spalva skiriasi ir veisles kitos....juk kuo is esmes skiriasi amerikietiska ir japoniska akitos..?..vienut leidziami trys spalvu deriniai, kur kitur - diskvalifiikuojantis pozymis.... ? man, kaip zmogui, kuriam yra idomi ne viena veisle, ir kuris noretu auginti ju ne viena, tik pikta darosi del to per didelio veisliu kiekio, mat visu dominanciu per gyvenima neisauginsi....tad man asmeniskai geriau butu kad veisles labai skirtusi....o ne taip kad "karaliaus karolio spanieliai", "kavalieriaus karaliaus karolio spanieliai", ar ilgaplaukiai, trumpaplaukiai, garbanoti taksai ir dar kruva kitu, kuriu esminiu skirtumu - nera...
taip, kiekvienas turi savo nuomone.
kaip jau sakiau, kiekvienam savaip buna su tais sunim....ir, manau, kai turi du ar tris, kuriu amzius skirtingas, viskas yra siek tiek kitaip....dabar man vis dar suns nereikia, nors kiti jau po pusmecio isigyja nauja.....gal po keliu desimciu ir man reikejes....o dabar uztenka paziuret ir pazaist su kitu sunimis....taip ir su daugiau sunu susipazisti....
Gavau prašymą iš Daivos D. (taksų Daivos). Cituoju:
"gal gali perduot nuo manęs wolfdogo forume tam auuuuu, kad nekliedėtų apie garbanotus taksus, ir išvis prie taksų tegu nelenda, o tai nagus nukaposiu. Tegu svaičioja apie akitas ar ką tik nori, tik prie taksų tegu nelenda"
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote