View Single Post
Old 23-09-2011, 22:20   #2
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Rhilien View Post
Rada bych se vas zeptala kdy jste zacali davat - teda i potazmo ucit zvirule na kosik??A jak to zvladal, jak jste to zvladli vy, jak dlouho trvalo nez si zvykl apod.? a jaky je tak nejvhodnejsi?? diky predem..
S fenkou jsem od mala hodně cestovala, takže už od začátku jsme měli problém s řidiči autobusů, které nezajímalo, že fenka je ještě štěně a z košíku mi za 14dní vyroste. Takže na košík byla zvykaná víceméně 2-3týdny po odběru.
Košík se jí samozřejmě nelíbil, ale celkem rychle si spojila, že cestování=náhubek. Pak ale také ihned po vystoupení z dopravního prostředku vyžadovala sundání košíku. Proto jsem jí jej začala nechávat déle, aby to neměla takto spojené. Dnes se po nasazení košíku tváří chvilku uraženě, ale rychle ji to přejde. Jako malá měla náhubky kovové či plastové. Plastové byly ale většinou dost úzké. Dnes má širší kovový náhubek pro "fena NO".

Jinak každý pes je jiný, jeden nemusí mít s náhubkem problém vůbec, jiný ano..takže spíš uvidíte sama, jak se pesan na náhubek bude tvářit.

Jani a Sofa
yzengrin jest offline   Reply With Quote