View Single Post
Old 29-11-2010, 14:54   #49
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Taip pagal taisykles kiti taip pat privalo man atrodo sunys su pavadziu vedziot nesvarbu mazas ar dydelis.Ir as nesneku apie tuos atvejus kai zmogus kad ir paliaides suny, bet bando ji prisikviest ir atkreipt demesy i save as sneku apie tuos atvejus butent kai net pacio seimyninko nesimato o kad ir matosi jis nieko nedaro.As nzn ar cia negirdi niekas ar tiesiog nori girdet taip kaip jiem patinka bet sakau tai nesikartoja kekviena diena, ir tas neivyksta seip kad ir pribega suniokas, as sneku kai ikiriai suo lenda prie sunu o seimyninko ir is tolo nesimato.
Nu jo, kaip vaikų darželyje. "O kitas irgi blogas, dėl to aš pasidarau teisesnis, jei pats elgiuosi blogai". Gal bijo tas šeimininkas tavo šuns, kuris ir su antsnukiu kandžiotis laisvai gali???
Wolfin, nemanau, kad tai tema, kuria reiktų tylėti. Taip, čekai būna agresyvūs. Dar būna agresyvūs čekų šeimininkai. O būna žmonių, kurie niekada neturėjo įsigyti tokios veislės/lyties šuns. Ir taip jau mes labai apsimetam baltais ir pūkuotais šitame forume Gal žmonės, besirenkantys šunį, paskaitys ir pagalvos, nes kaip žinia, renkasi VILKO išvaizdą, o charakterį ir fizines galimybes (tiek savo, tiek šuns) pamiršta.

Beje, pavyzdys iš kitos pusės. Vaikštom su Brukne nuošalioj vietoj, ji be pavadžio, per kokius 30 metrų nuo manęs. Visai netoli jos iš už posūkio išlenda diedukas su šuneliu ir metaline lazda. Bruknė aišku labai apsidžiaugia, pamačius šunį ir žmogų ir deda šuolį link šuniuko (agresijos nulis, uodega vizginama). Diedukas ima mosikuoti metaline lazda, bandydamas jai pataikyti (kas aišku jai atrodo kaip žaidimas ir tai, kad aš ją kviečiu, pasidaro nebelabai svarbu). Jei diedukas suknežins mano šuniui galvą ar stuburą, dėl ko šunį teks migdyt, ar tikrai tik aš būsiu kalta? O gal ir diedukas neadekvatus kiekviena sutiktą šunį bandydamas užmušti (nes su tokia lazda tai reiktų vieno gero smūgio...)
__________________
Walkiria Girios dvasia


Last edited by Vaiva; 29-11-2010 at 15:06.
Vaiva jest offline