Thread: Kolor wilczaka
View Single Post
Old 28-02-2011, 18:43   #100
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by ira.s View Post
Znacznie bardziej merytoryczną uzyskałem od hodowcy wilczaków z poza owego forum (gdzie w przeciwieństwie do Margo i jej bezmózgich klakierników ten na temat wzorcowego koloru CsV powiedział wprost, iż ma to być szarość z dodatkami olchy, a nigdy odwrotnie, wbrew Waszym wodolejstwom), dlatego pewnie ją po cenzorsku skasowaliście (z ponad 50-cioma innymi postami z tego wątka, aby dalej udawać głupa, jak gdyby nigdy nic).
Wybacz, ale w odroznieniu od tego "speca", ktorego wspominasz to OLCHE to ja dodaje do kominka... A nie do hodowanych wilczakow...

Ale racje mieli ci, ktorzy pisali tutaj, ze ze wzgledu na Twoje podejscie do innych uzytkownikow zaraz wychwyca Ciebie "bojujace wilczakowe mocherowe berety", ktora tak nie cierpia tego forum, a wyhodowane przez nich psy pokazywane sa na prezentacjach i seminariach "jak nie powinien wyglada wilczak"... Nie po raz pierwszy swoj do swego ciagnie...
Jak nie potrafisz dyskutowac, tylko zaraz przechodzisz do obrazania innych to rzeczywiscie nie bardzo pasujesz akurat do tego forum, natomiast swietnie poczujesz sie na "satelitach"...


PS. Ja lubie rozowe husky w niebieskie ciapki. I do upadlego bede wojowala, ze tylko takie sa typowe, a Ty masz nieprawidlowego...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 28-02-2011 at 18:47.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote