View Single Post
Old 21-08-2007, 08:35   #36
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Sveika Laura vis niekaip negaliu tau prisiskambinti - juk salia gyvename! kaip su tavim galima dar susisiekti per mobilu ? - nes kito rysio dar neturime. Visada gi galim paimti jus visus pakeliui i Vingio parka kai vaziuosime - kaip jie smagiai tada visi masinoje tupejo Su Ivju taip buvo pirmom savaitem, bet pratinome taip - daro ir is karto nesham i lauka - as pastebejau kad po miego jis atsikelia ir is karto nori sisioti - tai jau net nelaukiu - is karto isvedu, naktimis visai gerai - nieko nepadaro, nebent butu labai daug prigeres vandens, ar persiedes...buvo cia cirku kai jis i mano lova pasisijo - mat pavydas, as vaika tuo metu maudziau)) gavo barti - isvariau i pirma auksta, tai bijojo net i akis man paziureti lauke tik turim toki iproti del tualeto: po ilgu pasivaiksciojimu griztam i savo teritorija prie namo ir viska padarome, bet jei kartais netycia padarome reikaliuka pasivaiksciojimu metu - as ji pagiriu - "geras" labai geras Ivju na ir paglostau gal kada nors supras kodel as ji taip glostau del Hako svorio manau nereikia taip pergyventi - kiek jis sveria? Ivju kai serga , sveria dabar 17.5kg, ar skiepytas Hako jau antra karta? - nes pries skiepus turejote duoti vaistu nuo kirminu, manau maziausiai po menesio galima pakartoti...Na ir del Ivju raciono - RAW racionas - jokiu kosiu, nebent is Bonces pavogtu desrtui sau kokiu makaronu truputi...o siaip mesa subproduktai kaulai ( su jais dabar busime labai atsargus) varske jogurtas ir morkos, riesutus tiesa megstame, bananus ir vynuoges besekles. Man atrodo kad Hako tiesiog aktyvesnis uz Ivju, mes tokie tingus grizliai atrodo augame
natali jest offline   Reply With Quote