View Single Post
Old 14-03-2012, 18:03   #381
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by Khan View Post
Jednym z wątków, który się tu przejawia jest funkcjonowanie portalu WG, a szczególnie bazy danych wilczaków. Jest to jedyna tego typu baza, której utrata lub zawirowania wokół niej będą ogromną stratą dla całego środowiska. Baza stworzona została ogromnym wysiłkiem Margo, Przemka, a także wielu ludzi, którzy im pomagali i wreszcie wysiłkiem całego środowiska, które w tym czynnie uczestniczyło dokładając się swoimi informacjami (nie zawsze terminowo czy bez ociągania się).
Baza robiona z pasją i determinacją zaczęła się rozrastać wymagając coraz więcej pracy w jej przeróbki i aktualizacje, a także pilnowaniu nas wszystkich by na czas dosyłać potrzebne informacje. Prowadzenie jej "przy okazji" przestało być możliwe.
P.S. Moja propozycja dotyczy wyłącznie wystaw krajowych tj. w Polsce
Tak właśnie - ta baza, to wielka skarbnica i uważam, że nie można jej zatracić, bo "coś tam, coś tam".
Mogę Margo lubić lub nie, i mam wywalone na to co sobie ktoś tam dalej "dogaduje" ........, ale jako hodowca się wypowiem tak: mam gdzieś "kto" i "co", "po co" i "na co" - nie potrzebuję oskarżać nikogo, choćby z "szacunku" dla tej pracy - Ważne aby przywrócić tą bazę do stanu jaki znamy i który wielu z nas pozwalał analizować wiele kojarzonych par itd.
Dlatego do postulatu o zniesienie znaczków, dołączam postulat o przywrócenie listy reproduktorów na WD.
Widzę jednak, że z dodawaniem wyników wystaw sobie nie radzimy i wychodzi z tego wielkie "G" - dlatego chcąc mieć jakiś tam wkład w pomoc odbudowy dla samych nas tego co działało fajnie i co lubiliśmy śledzić,
mogę zaoferować (choć tego czasu mam coraz mniej, ale jak trzeba będę to robiła choćby przed pracą) się jako "łącznik" ( sorrki sama lepiej nie potrafię tego wymyślić, więc do rzeczy: jeżeli chcecie, to można do mnie wysyłać wyniki wystaw, a ja je scalę i będę dodawała jako jedna osoba. - myślę, że to taki mały "kroczek" do przodu będzie. - no chyba, że się ktoś już zaoferował, a przeoczyłam....
__________________

http://darwilka.blogspot.com/


Last edited by GRABA; 14-03-2012 at 18:09. Reason: SKLEROZA
GRABA jest offline   Reply With Quote