View Single Post
Old 27-09-2011, 11:02   #28
Drummer
Junior Member
 
Drummer's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Ostrava
Posts: 49
Send a message via ICQ to Drummer Send a message via Skype™ to Drummer
Default

pan Hanačík samozřejmě o této situaci ví. Obrátila jsem se na toto fórum protože chci udělat vše pro to abych Drummíkovi našla co nejlepší domov. A věřte, že když jsem si Drummíka brala, nepočítali jsme ani já ani pan Hanačík s touto situací. Málokdy se stane že se Vám vyloženě "pokakaj" dvě zdraví najednou. To že budu těhotná jsem plánovala, ale že přítel takhle dopadne to by mě v nejhorším snu nenapadlo. Víte já v téhleté situaci hledám pomoc všude. A hlavně řeším zavčasu. Ne až v době kdy bych ho měla dát ze dne na den. Takhle mám prostor, nějaké možnosti. A také pokud zajistím majitele, tak ho s panem Hanačíkem budeme konzultovat. Dnes se mi trošku pohlo srdíčko. Ozval se mi rodinný známý, kterému 2 měsíce zpět umřel pejsek. Uvažuje, že by Drummíka k sobě vzal. Ještě o tom diskutujeme a bylo by to nejkrásnější řešení. Protože strýc ho zná jako malé štěndo a vychoval už několik psů. Uvidíme. A myslím, že pan Hanačík ve výběru majitele nepřestřelil. Když budeme brát období do této nepříjemné situace, měl se Drummík vždy naprosto skvěle.
Drummer jest offline