View Single Post
Old 16-02-2009, 11:12   #8
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Tady nejde o tachyony a šitíčko, ale o to, že nerozumíš svým psům a nejsi schopná jim vysvětlit, že ty rozhoduješ o tom, kdo ve smečce bude a jakou bude mít pozici. Radši buď hrdá na to, že si je můžeš zavřít do kotce a fotit.
Nejlíp je ještě jednou za tři dny nakrmit. Teď už to řešit nemusíš. King se má líp než v Arestu a Rocco si může volně běhat tak, jak sis představovala
Jasně, sem strašnej citlivka, ještě něco? Nezapoměň napadat mě, když mně se nelíbí to, jak se chováš ke psům.
Celkem na blití, když tohle je první, co člověku najde youtube.com na "československý vlčák":

Ty jsi opravdu mešuge . Zasvěceně psát a mluvit o něčem, o čem nevím téměř nic je doménou politiků a demagogů a jak je vidno i hrobařů .

Kdybych dala na youtube vypuštění dvou dospělých dominantních psů, kteří se nesnáší a mají spolu dlouholetý konflikt, tak bys pak možná měl nad čím zvracet a mluvit o týrání. Věnuj se svému štěňátku (a jezevci) a až mu bude 8 let a pak možná 12, tak snad i pochopíš. Nároky 8 letého a 12-ti letého čévéčka jsou dost odlišné. A King byl opravdu spešl pes ve všech směrech, ale to ví jen lidé, kteří ho znali nejen z obrázků. Taky nepochybuju, že mu je teď líp, ale z jiných důvodů než ty.

Jsem zvědavá, jestli tvé představy o správném světě nevezmou při prvním problému za své.
__________________
Rocco

rocco jest offline   Reply With Quote