View Single Post
Old 16-02-2009, 09:57   #4
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Tak určitě bych udělal psovi z kotce vězení a přesně tak to prezentoval. Když chceš, uděláš mu z kotce domov, ale pochopitelně je jednodušší ho násilím zavřít a ještě se mu vysmát, že si druhej pes může běhat.
Vysvětlit psům, že vycházet spolu bude pro ně oba lepší jde podle mě většinou taky. Jen si dát tu práci a zkoušet to. Mně to zabralo jeden víkend a pokud nejde o žrádlo, tak s mým psem vychází i jezevčík, kterej měl vždycky celou zahradu sám pro sebe.
Možná je to jen o tom hledat k těm psům cestu a ne vždycky jednoho věznit. Třeba taky stačilo jinak je seznámit. Proč vlastně máš psy rváče? Proč nespolíhaj na to, že problémy řešíš ty?
Kdyby to v žádným případě jinak nešlo, tak určitě neokomentuju takhle fotku. Mám pocit, že Freeking byl moc hezkej pes na to, aby dožíval v arestu.

Tak já nevim jak ty, ale do dvou měsíců bych určitě štěňata venku zbytečně nenechával. Pokud je chci mít, měl bych jim snad udělat odpovídající prostředí doma. Nejen kvůli zimě, ale taky kvůli vztahu právě k člověku a civilizaci.
Můžeš jmenovat konkrétní případ, komu vadilo přikrmování kofolek masem?
Jinak mám pocit, že už jsme trochu offtopic.
Jsi zatím dost naivní a fakt píšeš o něčem, o čem nemáš ani páru. Ale svými dedukcemi pobavit dokážeš.
__________________
Rocco

rocco jest offline   Reply With Quote