View Single Post
Old 04-11-2013, 23:14   #194
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Byly znane i dlatego Rado mial dwa razy zakaz hodowli (ktory byl uchylany z powodu inspekcji weterynaryjnych, ktore nie widzialy problemu). I to wlasnie przyczyna dla jakiej zakaz hodowli ma Rado obecnie (a czesciowo tez Milan). I spora w tym zasluga Oskara...
Pytanie (retoryczne):dlaczego sporo później, a nie wtedy? Wtedy jakos nikomu to nie przeszkadzało


Quote:
Nie jest to prawda... Gdy Wilk byl odbierany byli tam tez inni chetni: Roland i jego znajomi. Pies mogl pojechac do Austrii i tam zyc jako pies "na kolanka". Gdyby nie brala go Shaluka i nie chcial go Roland to pojechalby do nas...
Kolejne pytanie retoryczne: dlaczego jest tylu chętnych na Hamleta w chwilach, gdy zaczyna się wokół niego szum? Ta cała historia trąci Krasickim: Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły



Quote:
Mysle, ze Hamlet nie zostal zarejestrowany do konca z innego powodu. Nie wiem jakie byly rzeczywiste powody oddania psa przez Shaluke, ale nie bylo zadnego problemu wyrobic mu prawdziwy rodowod FCI....
Pozwolisz, że nie będę ponownie toczyła z Tobą o to boju. Wyraziłam się lata temu o tym dość dosadnie. To jest zresztą dokładnie to, o czym pisałam w poprzednim poście.



Quote:
Mysle, ze umyka inny aspekt... a dokladnie to dlaczego mial byc kastrowany... Chyba nikt nie watpi w to, ze kompletnie nie chodzilo o dobro samego psa... Kastracje nakrecil sam Grzes (w temacie az kipialo od jego postow - pisal jak nowy wlasciciel psa: mozna bylo poczytac na FB jego wywody o inbreedzie Hamleta i innych bzdurach. SLOWA nie bylo, ze zrobi kastracje w Bedzinie, aby POMOC PSU. I mysle, ze dlatego reakcja na kastracje psa byla taka a nie inna. Bo przeciez chodzilo, aby w taki wlasnie sposob zrobic ludziom "na zlosc"... W kazdym razie wedlug logiki pana G....
A ja myślę, że jak w przypadku klubu - bardziej chodzi o bicie piany bo w tym wszystkim jest Stelmachowski (i okazja do przypierzenia) niż o konstruktywne działanie. Nie jestem w stanie przygarnąć Hamleta, więc sie nie wtrącam, zwłaszcza, że jest od opieką osoby, która o niego dba. OK, dla mnie obecność Stelmachowskiego jest wystarczającym powodem aby trzymać się od całości jak najdalej, bo nie ufam temu indywiduum za grosz i nie wierzę w jego dobre intencje. Ale dywagacje: uciąć-nie uciąć, wyrobić-nie wyrabiać są co najmniej niesmaczne


Są chętni aby dać psu dom? SUPER! Choć dziwne, że ktoś poświęca swój czas i pieniądze zamiast wyadoptować Hamleta do całej rzeszy fantastycznych chętnych....

Mówiłam Ci to kiedyś, i powtórzę teraz: gdyby to był brzydki, "jakiś Crying Wolf" - mało kto by w ogóle o nim usłyszał. I to jest najobrzydliwsze w tym wszystkim.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote