View Single Post
Old 13-04-2011, 15:47   #45
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Quote:
Originally Posted by Mist View Post
Majitelům psů, kteří se zúčastní svodu, bych vrátila PP a "svodovou" kartu hned po skončení svodů před započetím bonitací. Např. majitel psa, který bude se svodem hotov v 9:30 a není člen Klubu, bude na své dokumenty čekat až na členskou schůzi (která ho vlastně jako nečlena nemusí zajímat) třeba do 15.hodiny...
Možná mi bude chtít někdo oponovat "však je to v zájmu každého čévéčkáře, aby se seznámil i s "bonitační" částí dne...vyslechl si důležité věci z členské schůze..." - ne každý majitel toto chce a potřebuje, tak proč ho obtěžovat zbytečnými průtahy, když už je celý systém elektronický.
Pro Marianku.W: vážíme si vaší ochoty a práce, kterou pro Klub děláte. Jste šikovná. A nestresujte se, miminku to nedělá dobře.
V Roudnici letos nebudu (zrovna mi na 95% vyjde termín krytí mé čubiny), ale ano - tento nápad se realizovat dá a taky se to tak na posledních bonitacích dělalo. Mezi svodem a bonitací má bonitační komise krátkou přestávku na jídlo, takže zapisovatel může s NTB odběhnout do kanclu, připojit tiskárnu, svodové karty v rychlosti vytisknout a dát je podepsat - stihnout se to během té přestávky s odřenýma ušima dá a tudíž je možné svodové karty lidem kteří nejsou členy a nezůstávají na schůzi vydat dříve.

Quote:
Originally Posted by bambas View Post
To me taky napadlo, ale prci jen mame jeste cas a na bobitaci bysme sli nejspise na podzim (stejne teg nemam rtg dkk). Takhle aspon uvidim o co jde a muzu sebe jako psovoda a i cubu lepe pripravit.
Pokud jí to vychází těsně, tak s Tebou lze jedině souhlasit. Teď na svod, omrknout to a na podzim na bonitaci.

Karel

P.S.: Pokud někomu můj příspěvek připadal "plamenný", tak se mu velice omlouvám. Reagoval jsem víceméně na informace uvedené ohledně možné účasti háravek na různých akcích, z nichž některé se nezakládaly na pravdě. Také jsem se snažil vysvětlit proč nelze pořádat bonitaci speciálně pro háravky a prezentovat svůj názor, že účast háravky při alespoň minimální ohleduplnosti jejího majitele nepředstavuje problém - konec konců, bylo tomu tak vždy, že na bonitaci sem tam nějaká háravka dorazila.

P.P.S.:
Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
No já hlavně nechápu, proč jít na bonitaci s háravkou. Taky bych se nechtěla v tom období nidke předvádět, čekat a ukazovat povahu. Když by mě bolelo břicho, byla bych nervozní a každýho bych asi kousla, minimálně bych vrčela...
Ono ale hárání jako takové má pramálo společného s menstruací, která je "výsadou" primátů, nikoliv šelem
alexa jest offline   Reply With Quote