View Single Post
Old 04-09-2013, 12:58   #37
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by Emi View Post
Bura Albo się tego zielska za dużo najarałaś albo ja za głupia jestem na twoje słowo pisane (obstawiam to drugie :P ) ale wiesz co, mimo wszystko lubię cię czytać więc, "dajmy se siana"
Cóż, w pewnych kwestiach nie ma co dyskutować. Albo ktoś jest "płaskoprzestrzenny" albo nie... Wierzyłam w Ciebie przez chwilę. Ale widzę, że nie ma co.
Wiesz dlaczego Daiva jest mądra i myśląca?
Bo dobrze mnie czyta wieloprzestrzennie i wie, co z tego tematu może jeszcze wyjść.... Jak zawsze szacun!
Napisałam, że mierzi mnie asekuracja... Tchórzostwo też.
Ja dostałam "łomot", ale Lupuskowi, który strzelił "no merci" oskarżeniem bezlitosnym się upiekło?! Jej z nicka nie przywalisz? Tak...Jej nie podskoczysz. Bo co? Empatia? A może zwykły strach, bo tam psy z Peronówki, bo to się łączy z hodowlą i układami, bo hodowcom się nie podskakuje, bo "empatia"....
Nawet nie widzisz, że mną pokierował lęk związany z możliwością wylądowania psa w schronisku. Mam >gdzieś< opiekunów oddających psy. Sami są w dużej mierze sobie winni /uogólniam/. Szacunek dla tych, którzy chcą je adoptować...Psy były, są i będą oddawane i będą zmieniane domy. Oczywista oczywistość. Boli jednak brak empatii względem wilczaków. Poczytaj sobie dlaczego wilczaki wypadły z planu hodowlanego.
Poczytaj sobie o traumach, jakie zostają na zawsze w psychice wilczaka gdy trafi do schronu lub przechodzi z rąk do rąk. To Cię nie rusza, bo ważniejsza jest empatia względem ludzi. Nawet tych, którzy traktują psy jako rzecz, jako "przedłużenie", jako szpan. Brawo! Jeśli to ma kierować opiekunami, to super.... Dalej baw się w empatię chwaląc szczeniaczki, pokazując jak piesek rośnie, jak wszystko jest cacy-słodziasto.
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
Nie chce mi się bawić w te słowne potyczki, które nikomu w niczym nie pomagają, a jedynie tobie dostarczają rozrywki
Razi cię że ktoś oddaje psa?
Wiesz, dlaczego lepiej "dać se siana"?
Bo:
a/ Ty i tak nie jarzysz o co mi chodzi /może gdyby narysować, to byś odczytała/
b/ tak bezpieczniej dla empatii....
c/ nadal nie rozumiesz, że chcę aby Loki jak najszybciej znalazł dom /dlatego dałam ten temat na WD, bo wierzę w wilczakowców/.
...
Idź odzyskiwać energię /nie potrzebnie straconą, bo "para poszła w gwizdek", albo się gwizdać/... machnij parę zdjęć piesiowi, by w ramach empatii ludziska pociumkali...albo znajdź /skutecznie/ nowy dom dla Lokiego... zbyt długo już "wisi", jako pies niechciany /ze względu na trudną syt. zawodowo-bytową -dodaję, bo znowu niedopowiedzenie będzie "przyczynkiem"/
...
A teraz Admin może zamknąć temat, bo za bardzo "uwiera" "empatię"...
...
Quote:
Originally Posted by Emi View Post
ja za głupia jestem na twoje słowo pisane
Ze względu na szeroko pojętą empatię, nie wypada mi zaprzeczyć......

Last edited by Puchatek; 04-09-2013 at 13:46. Reason: błąd gramatyczny
Puchatek jest offline   Reply With Quote