View Single Post
Old 11-11-2009, 16:13   #60
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
Bosze Grzesiek, przy Tobie opadaja raczki... Jak maja byc uzupelnione jesli nie bylo aktualizacji bazy danych od 04.10.2009??? Nie ma danych nowych wlascicieli, nie ma nowych przeswietlen, nie ma nowych egzaminow, mimo, ze wszystko wysylalam. I teraz niecierpliwie czekam jak inni...

Ale widze, ze Grzesiu znow wprowadza nowa regule: "Inni moga miec braki (chocby z powodu przesuwajacych sie aktualizacji), ale Peronowka jest mi sola w oku, wiec oni musza miec wszystko aktualizowane NATYCHMIAST. Ja, Grzes tak postanowilem..."
Małgosiu może i przy mnie opadają rączki lecz jest to nic w porównaniu co robi się po czytaniu Twoich postów.

MOŻE JAK TAK NAPISZĘ TO ZROZUMIESZ.

Fakt aktualizacja zbiorcza bazy danych nastąpiła w dniu 04-10-2009r.
Po tym terminie w bazie danych dokonano kolejnych zmian poprzez panel administracyjny.
KAŻDY KTO MA TAKIE UPRAWNIENIA MOŻE TAKIE ZMIANY WPROWADZIĆ.
- dodawanie rezultatów wystaw
- zmiany na karcie psów
- zmiany na liście miotów
- zmiany na listach hodowli
- zmiany na listach reproduktorów
- zmiany w spisie bonitacji

NIE WYMAGA TO ZBIORCZEJ AKTUALIZACJI BAZY DANYCH. WSZYSTKIE DANE MOGĄ ZOSTAĆ ZMIENIONE W KAŻDEJ CHWILI. TO WSZYSTKO JEST BAZĄDANYCH.

TE SAME ZASADY DLA WSZYSTKICH BEZ WZGLĘDU NA PRZYDOMEK

Jeśli istnieją takie zasady to mnie nie interesuje, fakt, że kogoś się wywala bo jego dane zagineły i znalazły się po 04-10-2009r i musi czekać do następnej czasoiprzestrzeni , a dane innej osoby nie znalazły się po 04-10-2009r bo Admin nie miał czasu ich dodać.

W jednym i w drugim przypadku danych nie ma więc jest taka sama zasada albo kasujemy albo stosujemy zasade domniemanego błędu.

Ja nie muszę wprowadzać , żadnych regół czy zasad na WD bo Ty już ich wystarczająco dużo wprowadziłaś i sama nie przestrzegasz, tego czego wymagasz od innych.

Zasłanianie się Adminem jest dobrym rozwiązaniem, tak samo jak pisanie pod szyldem z Peronówki.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote