View Single Post
Old 08-10-2010, 16:21   #17
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

Holky mi nehltají, ale kolikrát jim kručí v břichu a mózují co by kde sežraly, Je mi jich líto když sedíme v létě venku třeba do 12-ti a ony už mají cca 2 hodiny zpoždění a zase zavírat je, když jsme ještě vzhůru nechci a dát jim jídlo a pak je nechat puštěné, zase moc nejde, malá si pořád zvyká na kotec, občas má ještě výpadek, ale už je to mnohem lepší. Proto dostane baštu, zavře se a jde se spát. Proto jsem i dost začala uvažovat o malé snídani 1/3 krmné dávky a večeři do kotce.

Dnes jsem to poprvé zkusila, tak uvidím jak to bude dále fungovat. Myslím si, že rozdělit jídlo je pro psi fajn, jak říkám já bych taky nemohla hladovět 24 hodin či se najíst jednou denně.

O hladovce jsem taky několikrát četla a nikdy jsem ji nedodržovala ani já ani psi. O tom se taky dost diskutuje. Já zasávám názor, že neexistuje jediný rozumný důvod proč by se měla dodržovat.? ANo vlci hladovku mají protože předtím sežrali celého jelena, nebo prostě nemají co žrát, ale rozhodně ji nedrží dobrovolně. Moje holky dostanou přidělenou čtvrtku kuřete či 300 g masa + zel.ovoce (+ nějaký kloub), tudíš se nepřežerou. Podle mě to opravdu nemá nějaký význam. Jak jsem četla "Pokud tomu nevěříte, zkuste si "hladovku" také a uvidíte, zda budete díky ní spokojenější ?"
(Nemyslím, samozřejmě ubrání či vynechání krmné dávky před cvičením)
Toť můj názor.
Stela jest offline   Reply With Quote