View Single Post
Old 05-11-2007, 19:23   #1
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default Wilk - jestem sobie bezpapierak, ale kochany jak kazdy CzW

Slowacja podzielila sie z nami swoimi skarbami...
Iran przesiaduje w magicznej Peronowce... a do mnie trafił nieoczekiwanie maly Wilk, bo tak sie nazywa... jest to synek Hrona Radov dvor i Iny Radov dvor, nie posiada jednak ppierow bo Hron nie ma jeszcze bonitacji, a matka byla poprostu roczna (tym to wlasnie zakoczyla swojego hodowce, ktory zawsze mial tak, iz sunie dostawaly cieczke w wieku 2 lat) suka takze bez hodowlanki. Choc maly nie ma papierow oficjalnie, posiada unikatowy i wspanialy rodowod, ale przede wszytkim jest WSPANIALY, nie dosc ze piekny (prawdziwy wilk) to jeszcze niezwykle madry, co od razu dalo sie zauwazyc. Ale wrocmy do poczatku. Jak to sie stalo ze trafil do mnie?


W piatek wieczor pojechalismy zobaczyc Irana,ale i przy okazji obejrzelismy rowniez milosc Narvanej - Hrona, a potem jakos wyszlo ze poszlismy obejrzec wszystkie, wowczas to zobaczylismy mojego Wilka. Niestety przebywal w strasznych warunkach, no bo po co sie przejmowac psem bez rodowodu, ktory moze byc tylko psem... Maly jest chudy jak patyk, zupelnie niesocjalizowany i nieprzyzwyczajony do milosci, ale choc byl ze mna tak krotko, to juz widze ze to wszytko da sie naprawic. Juz dzis podczas drogi powrotnej zachowywal sie zupelnie inaczej, a teraz chasa po podworku z uniesionym ogonkiem i prostym kregoslupem, bo tak to ciagle sie kulil ze strachu... To wspaniale uczucie patrzec na niego... No i tak o to Ishtarka juz nie jest moim jedynym wilczakiem, bedzie duzo pracy ale nie zaluje. Wiem ze zapewne rozpoczna sie niemile i docinkowe teksty, bo to przeciez bezpapierak.. Ale wkoncu taki tez bezpapierak wczoraj wygrala Klubowke Ale przede wszystkim jest kochajacym i potrzebujacy milosci psiakiem..

a oto i on :










Ishtar jest naprawde wyrozumiala dla niego On siedzi dokladnie na niej



Cala noc na dworcu,to tez nawet dobry sposob na socjalizacje i nie bylo tak zle..





__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 05-11-2007 at 20:00.
shaluka jest offline   Reply With Quote