View Single Post
Old 05-06-2011, 20:55   #53
ArImInIuM
Member
 
ArImInIuM's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 762
Default

Witam wszystkich

Jestem właścicielem wilki géméhtoues Ostrevent, mały post pies pytanie.

Jestem również właścicielem chaa'rey charushila de la combe noire





DELCO de la combe noire dit HU'NASS




JALISCA ptits loups d'amour



To było po prostu dać moje zdanie na ten bitch (w tym pracowników sprawia, że ​​tak wiele osób mówi)

Zrobiliśmy ten wybór wiedząc, że wiem i vero spór o te dwa psy, ale jedziemy dalej, ale wciąż prosić o twardych dowodów na zeznaniach niektórych.
To nas nie dotyczy, mamy 3 psy i wilki Czechosłowackiej chcieliśmy psa "inne" w wielkim stylu.
To jest zakup "ulubione" mamy przyjemność nie będzie reprodukcja z planem, jesteśmy po prostu szczęśliwi właścicieli. Nie hodowców.
Wiemy, że właściciel Sophie i Demoniak DOZ, i to jest moim bliskim przyjacielem.
Nikt nie kłamał na temat "problemów" zostaliśmy ostrzeżeni o uwagi, które można było przeczytać o naszych psów.
Jesteśmy przygotowani przed jego przybyciem do oczerniania, że ​​to suka miał zapytać.
Nasz wybór jest celowe i przemyślane
Oglądałem wiele géméhtoues line i wątpię zarzuty niektórych, ale jeżeli okaże się to prawdą, to mi nie przeszkadza, kocham tego psa, czy LOF, czy pies rasy lub psa bez papierów, dla mnie to jest najważniejsze.
Jako pies wilk, uważam Demoniak DOZ i niezwykłe, i jestem dumny, że jeden z ich córek.
To co mam na myśli.
Jeśli pewnego dnia pies straci tytuł Czechosłowacki Wilczak, nazwa "krzyż psa, wilka," Wolałam, żeby mój pies, papier nie będzie mój pies bardziej atrakcyjne, nie dokona się mniej atrakcyjne dla mnie.
Chciałbym potwierdzić, chciałbym zaproponować w konkurencji z honorem i dumą dla nas, właścicieli rodziców, wygrywa, że ​​będzie dobrze, to wniosek jest odrzucany nie dbam.
Mamy inne psy, które konkurują również, więc géméhtoues sam jak inni.
Dziękuję i przepraszam za tłumaczenie.
ArImInIuM jest offline   Reply With Quote