View Single Post
Old 05-12-2006, 08:07   #4
Bohemia Luaro
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: okr Opava
Posts: 27
Send a message via ICQ to Bohemia Luaro Send a message via Skype™ to Bohemia Luaro
Default

Quote:
Originally Posted by Hanka
Ahoj, být tebou tak maso krmím dál, ale není maso jako maso. Když už tak kvalitní syrové+ příloha a hlavně vitamíny a minerály. Ty jsou důležité. Vařené je pořád lepší než granule, ale raději syrové.
Těžko soudit takhle na dálku, jestli je to opravdu kravský postoj. Kdybys měla aspoň fotku. A jak to vypadá v pohybu?
Jinak bych ho taháním nezatěžovala. Píšeš, že je mu teprve 6 měsíců. Ještě se vyvíjí a přílišná námaha mu spíše uškodí.
Toho veterináře určitě zkus. Ale ne toho tvého....
masem krmím pouze syrovým, které se prodává normálně pro lidi, takže by kvalitní mělo být, no i když člověk nikdy neví ...:-)

kravský postoj je to určitě, koukala jsem i do knížek, když tak ho můžu vyfotit a poslat foto.

v pohybu to poznat nešlo, ale poslední dobou pozoruji, že když s ním jdu na procházku a mám ho na obojku, tak to trošku poznat jde, na obojku totiž nikdy netahá, ale jak ho dám do postroje, tak hned tahá a zadní nohy dává do správné polohy. Tak jsem si myslela, že by se to třeba tím taháním zlepšilo...

bydlím kousek od Opavy a žádný ortoped tady myslím není, ale v Ostravě by se nějaký mohl najít

Lucie
Bohemia Luaro jest offline   Reply With Quote