View Single Post
Old 05-01-2004, 22:55   #11
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga
Ano ...rzucilam sie na artykul jeszcze po ciemku ( wieczorem wpadlam do empiku i zaczelam lekture idac do przystanku. tu .....calkiem co innego ...szczerze mowiac to bardzo bym chciala aby pismo sie rozwinelo bo wiem jak diabelnei ciezko takim pismom na rynku. tematow full jakby tak je pociagnac i rozwinac ech...rozmarzylam sie ....
Czyli tak samo jak ja... Takze wedlug mnie gazeta ma potencjal i jest na naszym rynku bardzo potrzebna. Jest nawet spora grupa ludzi, ktora chetnie ja przeczyta i co najwazniejsze ... zrozumie...
Mam jedynie nadzieje, ze redakcji starczy sil, bo poczatki moga byc trudne....

Quote:
Originally Posted by Gaga
Nic to - bede dopingowac bo w koncu jest cos madrego zamiast tylko trywialnych acz kolorowych pisemek
Ehhhh...i kolorowe pisemka sa potrzebne. Pewne stopnie musza byc zachowane. No bo tak:
- zaczynamy od "Mojego psa". To taki dodatek do "Bravo". Mlodziez i dzieci ucza sie o psach, moga sie ze soba komunikowac, rozwijac zainteresowania (nie tylko psie)
- potem przychodzi czas na "Planete zwierzat", czyli zakup czworonoga
- w tym momencie chcemy troche wiecej i bardziej rozbudowane artykuly, czyli rozpoczynamy prenumerate "Przyjaciela psa"
- przychodzi czas na organizacje, wystawy i szkolenia, czyli siegamy po "Psa". Ale aby byc wszechstronnym zerkamy tez na 'wywrotowe' "ASKO"
- poprzednie gazety daja nam wrazenie, ze psy sie ze soba porozumiewaja, ze trener mowi bajki, ze rzeczywistosc jest inna. I okazuje sie, ze zylismy w Matrixie. Zaczynamy byc dociekliwi; chcemy wiedziec wiecej. No i w tym momencie udajemy sie na wycieczke po Empikach w poszukiwaniu DogObservera.

Oczywiscie Observera powinnismy miec o wiele wczesniej, bo teraz juz za pozno jest aby na nowo wychowac nasze zgnebione/ujadajace/dominujace/nerwowe/agresywne psy....ale nastepnem razem bedzie juz lepiej...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote