View Single Post
Old 29-08-2012, 13:30   #71
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Trustno1 View Post

I jeszcze jedno chciałabym dodać, tak na koniec tej dyskusji (z mojej strony) - naprawdę zazdroszczę Wam tego, że nie popełniacie błędów. Serio. Bo ja popełniłam kilka, w tym kilka związanych z psem - wzięcie jej, afiszowanie się w wd chociażby - i bardzo ich żałuję. Fajne musi być życie bez błędów, albo chociaż żeby się o nich ludzie nie dowiadywali...
Fantastycznie przechodzisz od niemal wymuszenia medalu za dalekowzroczne myślenie o dobru Peri, przez próbę poruszenia sumień wobec Twojego ciężkiego losu, po atak na wszystkich innych, co 'ukrywają' nieprzytomnie ciężkie błędy (sugestia kłamstw i wrzucania zafałszowanych fotek na portale to już sam cymes). Jesteś w tym mistrzynią, choć we mnie budzi to maksymalne obrzydzenie. Za Burą powtórzę: szok, że można tak nie mieć honoru, żeby odbierać kasę za zwracanego psa (ale ta kasa na tyle często się przewija, że wyraźnie widać jej ważność). Ty de facto wypożyczyłaś sobie wilczaka na miesiąc, na free, teraz stawiasz hodowczynię w sytuacji konieczności SPRZEDAŻY podrośniętego szczeniaka 'z drugiej ręki' - podziwiam wyrachowanie i beztroskę!
Dodam, że jest mi przykro, że taki zawód, w jakim się kształcisz, może być reprezentowany przez takich ludzi jak Ty.
Polecam zapoznanie się z paroma terminami: odpowiedzialność, empatia, altruizm, honor...i parę innych 'głupot', które ewidentnie nie znalazły dotąd Twojego uznania.
I niech Opatrzność ma w swojej opiece wszystkie stworzenia, które kiedykolwiek będą miały niefart znaleźć się pod Twoją opieką. Bardzo im się to przyda.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote