View Single Post
Old 06-12-2011, 00:15   #60
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by jefta View Post
jak pedzi to pol metra za zakretem udaje jej sie kapnac, ze cos nie tak, a mnie pol metra nie satysfakcjonuje
nagradzam pozostanie w schemacie, jesli go zgubi to parowki nie ma. parowka na sladzie jest taka sama nagroda jak niesmaczna tabletka podana z reki-jest nagroda, bo tak zostalo wyuczone
Nagrodą jest to, co przez psa w tej chwili pożądane- to moja filozofia. Czasem nagrody być nie może ;( (sorry, ale uciekająca dziczyzna nie mieści się na liście nagród, wtedy wchodzi dyscyplina)
Owe pół metra w sportowym śladzie, gdzie oceniamy styl-ma sens, w skuteczności -żadnego i tu jest różnica. Oczywiście-jeśli podjęłaś wyzwanie pt. IPO to nie ma tam miejsca na dyskusje, bierze się calość za bary, z dobrodziejstwem inwentarza.

Quote:
ja bym tropienie sportowe porownala go wytrawnego wina-poczatkowo jest niesmaczne, bo nie slodkie, potem robi sie wszystko jedno, a na pewnym etapie wtajemniczenia trudno sobie wyobrazic inne
Co z icewine? Bo ani wytrawnego, ani łiskacza nie znoszę i w tym przypadku podpisuję się pod Gombrowiczem i nie kocham Słowackiego bo "wielkim poetą był"
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote