View Single Post
Old 10-05-2010, 17:27   #11
Stela
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Smrček
Posts: 255
Send a message via ICQ to Stela
Default

No my nyní žijeme u přítelových rodičů a doteď (cca před 14-ti dny) spali s námi v pokoji - přes den leží někdy na zahradě, na verandě, na schodech, v obyváku, nebo na balkóně. Nejčastěji spí u nás v pokoji, zde mají na zemi pelechy a starší a někdy i malá lehává na boční "psí" posteli. Když je na posteli přehoz jdou si lehnout i na ni. Do postele nebo spíše k posteli se příjdou pomazlit. Venku máme u baráku kotec, není ideální, ale stačí. V září se budeme stěhovat do vlastního. Tady bych ráda, aby psi obývali více méně přízemí, nahoře bude ložnice a pokoje, takže bych byla ráda, kdyby byli dole, bude tam obyvák s kuchyní, a hlavně ´"pracovna" kam jim hodlám umístit válendu, na spaní. Pořád se mi zdállo lepšíl, když spí venku, jelikož jim není takové vedro a mají přehled. Pořád nevím, přítel je pro kotec já částečně také pes si mě více váží atd. Tak ji asi zase postupně začnu před den zvykat a možná jak psala Bára tam s nimi i párkrát přespím, aby věděla, že je to pouze místo odpočinku. Mrzelo by mě, kdyby se jí tam nelíbilo. Taky se jí snažím utahat, ale to přece nejde pokaždé čím je starší tím je to horší.
Stela jest offline   Reply With Quote