View Single Post
Old 13-11-2009, 20:27   #177
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Kamoszka ja nadal czekam na opublikowanie naszej całej rozmowy na gg.
Tak jak się zaczęła od słów " cześć " i na " dobrej nocy " skończyła.
Bez wycinania, edytowania w całości.

Mam dość insynuacji na mój temat i zastanawiania się, kogo i gdzie obraziłem jak i czym.

Przerabiałem to już w temacie zdjęć z Gagą i sam miałeś o to do mnie pretensje, ze rozsyłam zdjęcia Twojego psa z odpowiednią adnotacją.

Pokaż, jaki jesteś nie tylko po tym jak zaczynasz, ale właśnie po tym jak kończysz.

Chcesz być chyba prawdziwym mężczyzną. !
A ja czekam aż nabierzesz ludzkich cech i znormalniejesz.

O kurde - zniewieściały koleżka mówi mi, że mam byc prawdziwym męzczyzną!!! Tego jeszcze nie było!!!

Widzisz, nie moge spełnic twych próśb, bo żadna rozmowa nie zaczęła się od "cześc" bo akurat mam przed oczami pierwszą lepszą naszą rozmowę i zaczyna się od tego, że napisałem "Człowieku, ale z Ciebie kretyn" a kończy się w podobnym tonie z małymi przestrogami. Także wybacz, ani czesc ani dobranoc.
Jak masz dosc zastanawiania sie gdzie i kogo obraziles, to moze poprostu tego nie rób? Bo jeśli dalej będziesz to robił, to może cie tylek bolec nie tylko od tego, o czym wszyscy już wiedzą.

Widzisz, znowu sie mylisz. Ja jeszcze z toba nie zaczalem. Ale spoko jestes na dobrej drodze. Ciekaw jestem tylko jednego, czy jutro w Kielcach tez bedziesz tak kozaczyl i prowokował. Bo juz 2 razy pokazales ze chlopiec od czamborka jest mega tchorzem i buczy w internecie a na zywo udaje ze sie nic nie stało.
Nie chce pisac, bo po co shaluka ma sie na ciebie obrazic, po co Gaga ma znowu czytac o sobie, po co Daiva, po co Elka i inne osoby.
Widzisz, chce byc prawdziwym mężczyną. I w przeciwieństwie do Ciebie wyznaje zasade, że chciec to móc. A móc to nie byc impotentem...
Każesz mi byc mężczyzną? To na koniec male powiedzonko.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Jeden i drugi gada choc nie potrafi."

p.s. Rozumiem twoje rozżalenie i wewnętrzną agresję. W końcu wyszły sprawy o których miał się nikt nie dowiedziec. A tu wszyscy usłyszeli co myślisz o ZKwP, o kynologii i dowiedzieli sie o twoich zmiennych nastrojach. Też by mi to było w niesmak.
Zostaw jutro psa swojej żony w samochodzie, pójdzmy na boczek i pogadajmy jak prawdziwi faceci. Może czegoś sie od ciebie naucze?
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.

Last edited by Kamoszka; 13-11-2009 at 20:32. Reason: ąę
Kamoszka jest offline   Reply With Quote