View Single Post
Old 13-11-2009, 00:09   #168
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Ty dalej czytasz i nie rozumiesz co czytasz.
Oczywiście, ze nie jestem członkiem ZKwP bo mnie to nie interesuje i mam swoje zdanie na temat tej organizacji i się z nim nie kryje więc nie odkryłeś tutaj kolejnej Ameryki. To czym się chce zająć też już dawno powiedziałem i nie jest to żadną tajemnicą.

Argument Daniela jest bez sensu bo jak przyjdzie mi ochota to w każdej chwili mogę zostać członkiem ZkwP i nie będzie mi do tego potrzebny pies.
Aby zakładać Klub nie jest potrzebne członkowstwo w ZKwP.
Ej najpierw piszesz, że nie chcesz miec nic wspólnego z ZKwP a teraz, że w każdej chwili możesz zostac członkiem? Pomimo tego, że jest to skorumpowane towarzystwo? Chce i nie chce...
Pisałeś jeszcze, że kynologia Cie nie interesuje. To po co chcesz zakładac Klub CzW? I jakie w takim razie są założenia, cele, kierunek działania Klubu i przedmiot zainteresowania jeśli nie rasa CsV???!!!

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Bardziej stosownie było by jak byś dał całą naszą rozmowę od samego poczatku na forum bo takie wyrwane z kontekstu zdania o niczym nie świadczą.
Myślę, że powinieneś mi podziękowac za to, że nie dałem naszej rozmowy od początku. Co poniektóre osoby mogłyby poczuc się urażone słowami, jakich używałeś mówiąc o nich. I wielkie przyjaźnie mogłyby się zakończyc...
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote