View Single Post
Old 17-08-2009, 10:43   #28
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Nezlob se na mě, ale když má člověk na výběr, vezme si spíš psa s PP.
Z tohohle je vidět, že žiješ ve světě legend a pohádek . Opak je v mnoha případech pravdou. Protože stále se šíří legenda, které lidé věří, že "voříšek je chytřejší a zdravější než psi s rodokmenem.". Navíc mnozí lidé věří i tomu, že se psem s PP se musí chodit na výstavy apod.

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
1) To je trochu utopie myslet si, že tímhle přestanou lidi chtít a množit bezpapíráky.
Zcela je vymýtit jistě utopie je, ale kde je poptávka, tam se vytváří nabídka.

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
2) Když to vezmeš z druhýho pohledu, tak kde se ČVčka bez PP nebo jejich kříženci vzali? Pravděpodobně je má na svědomí někdo z chovatelů, tak proč se nesnažit aspoň trochu napravit co někdo zpackal? Když se tady napíše dostatečně jasně v čem je důležitý PP a jaké má výhody, tak potom člověk, který sem přijde a je schopen rozumně uvažovat, tak když si vezme psa bez PP, tak na něm nebude dál množit. To je přeci dobrý výsledek.
Jistě, ale náš server skutečně k takové inzerci neslouží.

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
A co jsi chtěl říct tím posledním odstavcem? Chtěl jsi upozornit na podporu produkce štěňat bez PP? To mi přijde jako úplně zcestná myšlenka mimo toto téma.
Vůbec ne. Pořádně si to přečti. Drtivá většina tvůrců webu jsou registrovaní chovatelé FCI. Takže nesmějí produkci psů bez PP ani jakýmkoliv způsobem podporovat a nabízení bezpapíráků jistě podpora je.

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Já žiju v domění, že o psy s PP, kteří hledají nový domov je dostatečný zájem. Pokud to tak není a lidi dají přednost bezpapírákovi, tak mě oprav.
Nežij v domění, žij realitou. Stačí se podívat, kolik je neustále na našem serveru psů v nabídce a jak dlouho tam někteří zůstávají. Navíc se na náš server jistě nedostanou všechny nabídky.
Pavel jest offline   Reply With Quote