Thread: Unkas
View Single Post
Old 04-03-2009, 22:36   #21
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Celé tohle téma navíc není o kloubech Unkase, ty má 0/0 a to podle podrobného protokolu, který v tak detailním vypracování nevypisuje snad žádné jiné plemeno / což ovšem nevadí, to je dobře/. Celé je to o tvrzení jistého Honzy X, že se doslechl, že jsem si vyšetření pohybového aparátu Unkase nějak domluvil a zmanipuloval. To je průser, to je hrozné nařčení. To by si přece nikdy tak renomovaný odborník na takovém pracovišti nedovolil.

Ne, není to o kloubech Unkase. A já bych to ani nikdy sám neotvíral, ta zmínka byla jen v souvislosti s otázkou Daniely a chápu že není příjemné, když někdo veřejně "propírá" Vašeho psa. To je taky důvod, proč s touto diskuzí tímto "příspěvkem" končím. No já jsem se zase o sobě doslechl, že jsem údajně rozhlašoval o jisté feně, jejíž jméno si nechám z výše uvedených důvodů pro sebe, že si její majitelka "koupila nuly". Navíc od MVDr. Vomáčky, kterého spolu s MVDr. Duchkem doporučuji, když se mě někdo zeptá, kam má poslat RTG (z jednoduchého důvodu že v uplynulém období posoudili nejvíc ČSV ze všech posuzovatelů - společně více než 80% všech vyhodnocení). To je s prominutím taková kravina, že nad tím zůstává rozum stát . Bohužel mi majitelka oné feny neprozradila, kdo jí to nakukal...

Já sám souhlasím s Karlem, že 16 potomků za rok po jednom plemeníkovi je dost. Pokud vím tak jeden je v Itálii, tři na Slovensku. Tedy jestli bude řekněme 10 na bonitaci je to dost na potvrzení, že Unkas je v pořádku. Navíc Unkasova sestra Uny Tossa odchovala taky 4 štěňata a kdyby Daniele vyšlo krytí s Oliverem bylo vlastně loni přeolivarováno.

Jak jsem napsal, vím že Vy "napočítat do dvou" umíte.

... ale přesto nikdo není a ani nemůže být dokonalý, což platí o mém psovi.

Doplnil bych "...i o mém psovi..." - samozřejmě, nikdo není dokonalý, a kdyby byli dokonalí všichni, byla by to asi trochu nuda... Díky za Váš příspěvek, přeji vše nej Vašim hafanům a štěňátkům dobré majitele, aby s nimi na tu bonitaci přišli.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote