Thread: Noriu info
View Single Post
Old 15-09-2007, 19:24   #8
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na kad matyti vilka ZOO, tai tikrai kas kita, tai as puikiai suprantu, o del mergaites, as del to ir papasakojau, nes maniaiu kad sitam forume tikrai zinos kas ji. Sake kad CZV su dokumentais...
Perskaiciau kita forumo tema, kur cia man buvo pateikes "auuuu", tai padariau kai kurias isvadas: Zuo zaismingas ir viskuom domisi. ar as klystu? tai tikrai man patinka, nors betvarkes namie niekas nemegsta. Mano amzinatilsis vokietukas irgi taip elgesi, zinoma visa gyvenima megdavo ka nors dantyse laikyti. Nemuno saloje, kur ji vedziodavau, budavo priristi medelei, tai jis atsistojas ant dvieju letenu nukasdavo virvute ir paemes uz virsutines pagalio dalies, ji traukdavo tol, kol jis nuluzdavo. Taip gaudavo "pagaliuka" . Sakysit kad tai chuliganizmas? Taip pritariu, bet ko neleisi savo numyletiniui, zinoma svarbiausiai neperzengti ribos...
Del to kad tai nesarginis suo suprantu, bet ar jis is tu kurie gintu seimininka? Ar nedetu jis i kojas?
Kiek skaiciau si ir kitus forumus, tai suprantu kad jus norite atbaidyti dauguma zmoniu kurie nori isigyti CZV. Zinot, as pritariu jums, nes negaliu pakesti kai kazkas nusiperka gyvuna, bet pamates kad jis nera tik zaisliukas, paaugines ji atiduoda, ar tiesiog isvaro is namu. Kaune yra sunu prieglauda, kur pilna tokiu benamiu, todel dar karta pakartosiu, pritariu jums...
Ir dar viena supratau, paskaites si foruma, kad CZV pagal charakteri kazkuo primena ciau-ciau. Tikiuosi nieko tuom neizeidziau. As tik bandau isprovokuoti pokalbi kad uzgincytumete tai...
vilkas jest offline   Reply With Quote