Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   I Galicyjskie Wilczaków Spotkanie - Kraków 2007 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=5889)

Galicja 07-05-2007 15:59

I Galicyjskie Wilczaków Spotkanie - Kraków 2007
 
Do wszystkich zainteresowanych: Jeśli ktoś chce zagościć na dłużej w Krakowie podczas wystawy, proszę o kontakt ze mną, miejsce sie znajdzie (nie bedzie to hotel *****, ale jakoś damy radę ;) ) Co do imprezki "po" to jeszcze sprawa otwarta, oczywiście wszystkich zapraszam, ale szczegóły podam za jakiś czas.

Agnieszka 07-05-2007 23:08

Hmmm Magdo jeśli można, to ja się do Ciebie za jakiś czas odezwę, bo na razie muszę ustalić ten wyjazd, na który bardzo liczę !!! :mrgreen: To by była nasza pierwsza (:shock:) wystawa w tym roku i jeszcze w tak pięknym mieście :-).

A na razie planujemy :)

sssmok 08-05-2007 11:38

No ja namawiam Narvana.
Dla mnie tez bedzie pierwsza wystawa. Chce sie pojawic z brzdacem w celach pokazowych - zeby zobaczyl co go czeka :D

Sariel 10-05-2007 14:05

KTO SIĘ WYBIERA DO KRAKOWA ?

sssmok 10-05-2007 14:11

Proponuje, zeby ktos zrobil liste, bo ja na razie wiem o Margo, Narvanej, sobie :D i wlascicielach Imbusa i Ishtar (ale nie na 100%). Mam nadzieje, ze pojawi sie ktos z Peronowkowego miotu J.

A jest juz jakas lista uczestnikow wystawy?

Agnieszka 10-05-2007 15:05

Chyba jeszcze za wcześnie aby jakakolwiek lista się pojawiła.

Galicja 10-05-2007 15:35

Widzę że temat się rozwija mimo iż jeszcze dużo czasu do wystawy :) Przeprowadziłyśmy z Romą prawdziwą burzę mózgów i ustaliłyśmy strategię :)
Wszystkich chętnych zapraszam do siebie (kategoria turystyczna ;) ) Wieczorem w sobotę chętni mogą udać się na wianki, tradycyjną pogańską krakowską imprezę gdzie dziewice będą mogły wrzucić wianek do Wisły, ntomiast te osoby które nie interesuje taki rodzaj zabawy (lub z przyczyn formalnych wianka wrzucać nie mogą ;)dla nich będzie grill z kiełbaską oraz piwuniem w tle. Rano w niedzielę wystawa a po niej piknikowe spotkanie w parku. To jest wariant "A" na pogodę, wariant "B" na nie pogodę jest w fazie tworzenia. :)
O szczegóły proszę pytać telefonicznie, na gg lub mailem.
NO i oczywiście WSZYSTKICH serdecznie zapraszam :)

sssmok 10-05-2007 15:44

Quote:

Originally Posted by Agnieszka
Chyba jeszcze za wcześnie aby jakakolwiek lista się pojawiła.

Myslalam o nieoficjalnej 8)

Narvana 10-05-2007 15:45

Quote:

Originally Posted by magdalena
Wieczorem w sobotę chętni mogą udać się na wianki, tradycyjną pogańską krakowską imprezę gdzie dziewice będą mogły wrzucić wianek do Wisły

ej, ta impreza jest super!
Bylam tam z Jedrkiem :D

Gaga 10-05-2007 15:50

O cholercia! Mialam nie jechac a tu WIANKI !!!!
I teraz mam zagwostke.. bo jak tu takie wianki odpuscic... (popatrzylabym sobie chociaz ech...) :oops:

P.S> czy ktos weryfikuje prawo do puszczania wiankow? :wink:

Agnieszka 10-05-2007 15:54

Wianki, Wilczaki, no i wystwawa...... :-)) My pracujemy nad tym, żeby jechać, ale nic nie będę mówić, żeby nie zapeszyć (bo jak patrze na ceny biletów do Krakowa pociągowych to ho-ho :shock:). A właśnie odnośnie biletów- uczniowie mają mam nadzieje jakąś zniżkę? Wiecie, nie wiecie?

Agnieszka 10-05-2007 15:56

Magda- strategia super, taka impreza na pewno jest świetna, a tymbardziej, jak ludzie na taką pogańską uroczystość przyjdą z gromadą wilków......;-) :twisted:

Galicja 10-05-2007 16:16

http://www.biurofestiwalowe.pl/index.php
To jest link do wiadomości o WIANKACH

sssmok 10-05-2007 16:32

Jakby zebralo sie wiecej osob z Wawy to mozna rozlozyc koszta i pojechac wozem. Dysponuje kombiakiem :D

Agnieszka 10-05-2007 18:50

Sssmok- gdyby mi (nam: ja, Varg+kolega) w sumie wyszło mniej niż pociąg, to się piszę:) (do Warszawy moglibyśmy dojechać).

sssmok 10-05-2007 18:56

nie ma sprawy
na tyl wejda dwa psy i 4 osoby w aucie :)

no jesli varg nie zje mi szkraba - lub odwrotnie :twisted:

Agnieszka 10-05-2007 19:47

Raczej odwrotnie 8)

z Peronówki 10-05-2007 20:42

Quote:

Originally Posted by sssmok
A jest juz jakas lista uczestnikow wystawy?

No to robie - kogo nie ma ten niech sie zglasza to dopiszemy.... 8)

Lista chetnych na WIANKI

Agnieszka + Ishtar
Agnieszka + Varg
Ania + Jabber
Aneta + Ali
Gaga + Cheitan
Katarzyna + Imbus
Krzys + Sabat
Magda + Dona
Margo + Eligo, Ali i Balrog
Marzena + Garuda
Rona + Tina
Wojtek + Fiona

Sariel 10-05-2007 21:49

Quote:

Originally Posted by Margo
Quote:

Originally Posted by sssmok
A jest juz jakas lista uczestnikow wystawy?

No to robie - kogo nie ma ten niech sie zglasza to dopiszemy.... 8)

Lista chetnych na WIANKI
Rona + Tina
Magda + Dona
Ania + Jabber
Agnieszka + Varg
Marzena + Garuda
Margo + Eligo, Ali i Balrog
Gaga + Cheitan
Agnieszka + Ishtar
Katarzyna + Imbus

Fiona+ Wojtek :)

sssmok 10-05-2007 22:27

Krzys + Sabat 8)


All times are GMT +2. The time now is 22:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org