Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wilki i wolfdogi (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Wilki w Rzeczpospolitej (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=2859)

Gaga 10-11-2005 09:14

Wilki w Rzeczpospolitej
 
Dzisiejsze wydanie "Rzeczczpospolitej" kosztuje cale 3 zl i zawiera CD "Wilki", z opisu na kopercie obejrzec mozna amerykanskie wilki z parku Yellowstone . Plyty nie widzialam- obejrze w domu. Jak jestescie ciekawi to kupcie a jak sie nie uda to moze bede mogla skopiowac dla chetnych:) ( o ile zlamie zabezpieczenia :mrgreen: )
pozdrawiam
Gaga niema

Sebastian 10-11-2005 16:05

Ja kupiłem po zachętach w radiu i zaraz oglądam

Narvana 10-11-2005 19:45

Ja tez sobie zakupilam :D
ale jeszcze nie ogladnelam...
;)

z Peronówki 10-11-2005 20:16

Quote:

Originally Posted by Narvana
Ja tez sobie zakupilam :D

Ja zamowilam, dzis wieczorem bede juz wiedziala, czy i nam sie udalo ja dostac... :)

Sebastian 10-11-2005 22:17

superrr, chociaz wilk na smyczy w takiej sytuacji jak na tym filmie troszkę to mi sie nie podobało.
A niektóre wilki podobne do Taro jak ma geste futro- zwałszcza ten z obgryzionym uchem .

Andzia. 10-11-2005 22:25

A mi sie nie podobalo(ale to chyba oczywiste) jak ten mlody wilk sie złapał we wnyki i jak strzelali do wilkow :evil:

z Peronówki 10-11-2005 22:34

OK, film mamy...
A dzis doszly tez dobre wiesci, bo 30 km od nas blaka sie para wilkow. Nie jest tu przelotem, bo widziano je juz kilka razy... Mam nadzieje, ze zostana... :)

z Peronówki 13-11-2005 01:15

Quote:

Originally Posted by Andzia
A mi sie nie podobalo(ale to chyba oczywiste) jak ten mlody wilk sie złapał we wnyki i jak strzelali do wilkow :evil:

Czasem takie ostre zdjecia sa potrzebne.... One o wiele lepiej trafiaja do nadawcy niz sielankowe ujecia wilkow wedrujacych przez las....

Joanna 13-11-2005 18:15

Obejrzalam. "ostre" zdjecia moga zostac. Ale wycielabym te "ludzkie" wstawki. W koncu to mialy byc wilki, a nie "dawno temu w ameryce".

z Peronówki 13-11-2005 18:26

Quote:

Originally Posted by Joanna
Obejrzalam. "ostre" zdjecia moga zostac. Ale wycielabym te "ludzkie" wstawki. W koncu to mialy byc wilki, a nie "dawno temu w ameryce".

OK, koniec gadania, czas do dzialania. Jak bedzie cieplej to zrobimy sobie spotkanie (a moze jednak na sniegu?), pojdziemy banda do lasu i pokazemy Amerykancom jak sie robi filmy o wilkach! :wink: :mrgreen:

Gaga 13-11-2005 18:32

Quote:

Originally Posted by Margo
OK, koniec gadania, czas do dzialania. Jak bedzie cieplej to zrobimy sobie spotkanie (a moze jednak na sniegu?), pojdziemy banda do lasu i pokazemy Amerykancom jak sie robi filmy o wilkach! :wink: :mrgreen:

Jasne! TYlko najpierw przytrzymajmy psy w autach bo sie wybiegaja i po odpaleniu kamery stwerdza ze one..to wlasciciwe juz pobiegaly :mrgreen:
A moze przebierzemy kogos za jelenia i zrobimy polowanko? :twisted:

z Peronówki 13-11-2005 18:42

Quote:

Originally Posted by Gaga
A moze przebierzemy kogos za jelenia i zrobimy polowanko? :twisted:

Zwierzyna musowo musi byc. Tylko gdzie my znajdziemy (odpowiedniego) jelenia.... 8)

Joanna 13-11-2005 18:49

Jelen sie znajdzie. Nie ma obawy. I jestem za zima. Inna pora roku zdjecia nocne beda wymagaly MNOSTWA pracy. Bo Ciemne Zlo znika :twisted:
A tak w temacie jeleni. Mloda pogonila (z umiarem na szczescie) jakas sarninke................ pod naszymi blokami.
Za plotem doslownie.
Dzicz jakas, te Lomianki :twisted:

Gaga 13-11-2005 19:27

Quote:

Originally Posted by Joanna
Jelen sie znajdzie. Nie ma obawy. I jestem za zima. Inna pora roku zdjecia nocne beda wymagaly MNOSTWA pracy. Bo Ciemne Zlo znika :twisted: :

Bo Ciemnemu Zlu przeznaczona jest kariera w III lub nawet IV czesci "Psow"...czytalam fragmenty scenariusza: wszyscy lataja w moro po lesie :mrgreen:

Quote:

Originally Posted by Joanna
A tak w temacie jeleni. Mloda pogonila (z umiarem na szczescie) jakas sarninke................ pod naszymi blokami.
Za plotem doslownie.
Dzicz jakas, te Lomianki :twisted:

Macie po prostu zachwiana rownowage w przyrodzie, dlatego zostaly wyslane do Waszych okolic dwa wilki :P

Joanna 13-11-2005 19:32

Quote:

Originally Posted by Gaga
Quote:

Originally Posted by Joanna
Jelen sie znajdzie. Nie ma obawy. I jestem za zima. Inna pora roku zdjecia nocne beda wymagaly MNOSTWA pracy. Bo Ciemne Zlo znika :twisted: :

Bo Ciemnemu Zlu przeznaczona jest kariera w III lub nawet IV czesci "Psow"...czytalam fragmenty scenariusza: wszyscy lataja w moro po lesie :mrgreen:
Moze dziabnie Linde w lydke :mrgreen:

Quote:

Originally Posted by Joanna
A tak w temacie jeleni. Mloda pogonila (z umiarem na szczescie) jakas sarninke................ pod naszymi blokami.
Za plotem doslownie.
Dzicz jakas, te Lomianki :twisted:

Macie po prostu zachwiana rownowage w przyrodzie, dlatego zostaly wyslane do Waszych okolic dwa wilki :P

To my poprosimy jeszcze ze 2. Bo te, co sa nie daja rady. A jakos nikt na goscinne wystepy sie nie zjawia :(

z Peronówki 15-11-2005 13:35

Quote:

Originally Posted by Joanna
To my poprosimy jeszcze ze 2.

Poczekaj jeszcze chwilke... :wink:

Joanna 15-11-2005 16:31

Quote:

Originally Posted by Margo
Quote:

Originally Posted by Joanna
To my poprosimy jeszcze ze 2.

Poczekaj jeszcze chwilke... :wink:

:confused2 :confused2 :confused2
Pisz!
:baddevil

z Peronówki 15-11-2005 17:14

Quote:

Originally Posted by Joanna
Pisz!
:baddevil

Moment, moment. Nie bede tego odzierac z tajemniczosci, bo straci na uroku... ;)

Joanna 15-11-2005 17:43

Dosc juz tej tajemniczosci!
A jak nie dosc, to moj priv jest moj i tylko moj :wink:

Andzia. 31-12-2005 14:16

Byly wilki w "Rzeczpospolitej" dzisiaj są w "Wielkiej Encyklopedii Geografii" (przepraszam jesli przekręcilam troche tytuł). Kupilam , i jestem bardziej zadowolona niz z tego filmu z "Rzeczpospolitej". Koszt to okolo 12-15 zl niestety :roll:


All times are GMT +2. The time now is 13:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org