Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Parodos (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=144)
-   -   Gruodzio CACIB (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=6824)

wolfin 15-10-2007 10:31

Gruodzio CACIB
 
Siu metu gruodzio menesio CACIB bus paskutine metu paroda :)

tai kas gi juose dalyvaus?
kol kas zinomi sie sunys:
suniukai-Inukami, I'Hakoru, Iarila, Imija
jaunimas-Idun Imbus, Juvart, Jurba, Ishtar, Jaberwock, Raps, Alpestre,
pereinama-Geryon, Walkiria
atvira-Eligo, Jolly
chempionu- Balrog, Harmonia

kol kas kiek man zinoma yra tiek sunu.

klausimelis saviskiu :) kas galit priglobt vienai nakciai musu svecius ir mane bename Vilniuje?
pazadam but geri, mandagus ir nesugrauzt namu :)
zada buti-Peronai-du asmenys, Imbusai-du asmenys, Jaber-1-2 asmenys, Ishtar-1-2 asmenys, as ir mano du sunys, ir dar musu juodoji meile-Deima su Kiri.

Asta 15-10-2007 11:24

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 107513)
Siu metu gruodzio menesio CACIB bus paskutine metu paroda :)

tai kas gi juose dalyvaus?
kol kas zinomi sie sunys:
suniukai-Inukami, I'Hakoru, Iarila, Imija
jaunimas-Idun Imbus, Juvart, Jurba, Ishtar, Jaberwock, Raps, Alpestre,
pereinama-Geryon, Walkiria
atvira-Eligo, Jolly
chempionu- Balrog, Harmonia

kol kas kiek man zinoma yra tiek sunu.

klausimelis saviskiu :) kas galit priglobt vienai nakciai musu svecius ir mane bename Vilniuje?
pazadam but geri, mandagus ir nesugrauzt namu :)
zada buti-Peronai-du asmenys, Imbusai-du asmenys, Jaber-1-2 asmenys, Ishtar-1-2 asmenys, as ir mano du sunys, ir dar musu juodoji meile-Deima su Kiri.

Mes galim priglausti porą žmonių su augintiniais.

Vaiva 15-10-2007 12:46

Šiaip tai Bruknė reginta į atvirą. Aš ir vėl kartojuosi, bet sakei, kad paskambinsi R. Kazlauskaitei dėl diplomų. Tai nebežinau, ar man verta dabar skambint į VŠMB ir prašyt perrašyt į pereinamą, ar tikėtis, kad dar galėsim ir darbinėje sudalyvaut :roll:
Vike, atvažiuoji dirbt ringe? :beer ;)

wolfin 15-10-2007 13:04

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 107525)
Šiaip tai Bruknė reginta į atvirą. Aš ir vėl kartojuosi, bet sakei, kad paskambinsi R. Kazlauskaitei dėl diplomų. Tai nebežinau, ar man verta dabar skambint į VŠMB ir prašyt perrašyt į pereinamą, ar tikėtis, kad dar galėsim ir darbinėje sudalyvaut :roll:
Vike, atvažiuoji dirbt ringe? :beer ;)

skambini ir persirasai i pereinama, o diplomus-na jau turetu isdavinet, :)

Vaiva 15-10-2007 13:18

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 107527)
skambini ir persirasai i pereinama, o diplomus-na jau turetu isdavinet, :)


Tai gal juos išduos tarkim per porą savaičių :roll: Noriu į darbinę :bigcry2

vike 15-10-2007 15:50

Vaiva, ryt, kai pasiilsėsiu ir išsimiegosiu pasiskambinsiu dėl asistentavimo :sleeping bet šiaip vistiek atvarysiu, jei ir nedirbsiu :beerchug2 ;)

Vaiva 15-10-2007 16:05

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 107537)
Vaiva, ryt, kai pasiilsėsiu ir išsimiegosiu pasiskambinsiu dėl asistentavimo :sleeping bet šiaip vistiek atvarysiu, jei ir nedirbsiu :beerchug2 ;)


Smagi pramoga tos parodos :D

auuuu 19-10-2007 19:03

gruodzio penkiolikta - sesiolikta dienomis..?..

wolfin 19-10-2007 19:07

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 107993)
gruodzio penkiolikta - sesiolikta dienomis..?..

Aha tom dienom :)

Asta aciu, duosim ka nors ramu ir gera :) o velniukus sau pasiliksim :)

vike 19-10-2007 22:46

Auuu būsit? :)
O man vaidenas, ar WD šiek tiek pasikeitė šypsenėlės? :rock_3

auuuu 20-10-2007 15:47

vike, deja, bet ne....nors jau pradeda reikstis abstinencija ir poreikis susitikti su gauja.... :lol: bet man savaitgaliais reik grizt namo dirbt, o gu isvaziuoja kazkur....

p.s. jei kas labai netures kur detis, tai galesiu palikti savo barako raktus....vietos nedaug, bet gal kaip nors viena nakti....tik baraka rast nezinanciam irgi nera lengva.... :)

Vaiva 22-11-2007 21:09

Šeštadienį prie mūsų ringo minimas norvegas ir Nekrošienė. Kaži, katras bus? :roll:

Į kovą gal jau kas regintis planuojat? Įdomu bus pas Zizevskį sudalyvaut :) Mes varysim manau - gal jau į darbinę papulsim :D

vike 23-11-2007 00:19

Įtariu, kad Nekrošienė.. :roll:
O man tai šiandien kaip tik skambino dėl sekretoriavimo gruodžio CACIB'uose, tai visgi tikiuosi, kad pavyks vilkšunių ringe, labai norėčiau.. :rock_3 gaila, kad nepaklausiau, kuris teisėjas bus vilkšuniams..
Dėl kovo kol kas pas mus neaiškumai šiokie tokie :)
O beje, gal per gruodžio parodą pas ką nors atsirastų vieta Aistei ( buvo su manimi vilkšunių susitikime ir klubinėj) nakvynei? Ji būtų be šuns :)

wolfin 23-11-2007 00:42

dalyviu sarasas:

sunys:

mazyliai

1058 I'HAKORU GIRIOS DVASIA
1059 INUKAMI GIRIOS DVASIA

jaunimas

1060 IDUN IMBUS Z PERONOWKI
1061 JABERWOCK Z PERONOWKI
1062 RAPS Z LITAVSKEJ KOTLINY

pereinama

1063 GERYON Z PERONOWKI

atvira

1064 ELIGO Z PERONOWKI

cempionai

1065 BALROG Z PERONOWKI

kales

mazyliai

1066 IARILA GIRIOS DVASIA
1067 IMIJA GIRIOS DVASIA

jaunimas

1068 ALPESTRE GALYCIJSKI WILK
1069 ISHTAR Z PERONOWKI
1070 JURBA Z PERONOWKI
1071 JUVART Z PERONOWKI

pereinama

1072 WALKIRIA GIRIOS DVASIA

atvira

1073 JOLLY Z MOLU ES

cempionai

1074 HARMONIA EDEN SEVERU

Vaiva 24-11-2007 17:26

Na jau nebanaliai šunų, smaguma. Bruknė konkuruoja su Harka ir Jolly :roll: Labai įdomu bus... Kaži kaip ten teisėjui pasirodys. Arba teisėjai. Šiaip nesąmonė, kai lieka dvi savaitės iki TARPTAUTINĖS parodos, o vis dar neaišku, kas teisėjauja... Mums tai kas, ale žmonės iš Lenkijos trenksis...

Vike, nu labai norėčiau ir Aistę priimt, bet deja, jaučiu nepavyks :( Labai gaila :(
P.S. Jei ką galim pas Audrą bandyt - 15 min nuo manęs. Arba tu galėsi dalintis su Aiste ta vieta tarp stalo ir lango pas mus :)

wolfin 24-11-2007 18:04

Normaliai cia viskas :) Vike pasnekek su Auuu ji sake pas ja laisvai keletas asmenu telpa

vike 24-11-2007 19:49

Ištiesų mes ir ta viečiuke tarp stalo ir lango pasidalintumėm reikalui esant, gi tik kelios valandos :) o dėl Auuu, tai kaži kur tas bendrikas jos, jei toli, tai žinai, wolfin, nelabai lengva nusigaut bus ten kažkada, paskui vėl atgal į parodą, tuo labiau prastai orientuojantis Vilniuje :)

auuuu 24-11-2007 19:56

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 112294)
Ištiesų mes ir ta viečiuke tarp stalo ir lango pasidalintumėm reikalui esant, gi tik kelios valandos :) o dėl Auuu, tai kaži kur tas bendrikas jos, jei toli, tai žinai, wolfin, nelabai lengva nusigaut bus ten kažkada, paskui vėl atgal į parodą, tuo labiau prastai orientuojantis Vilniuje :)

barakas toli...link dvarcioniu vaziuojant...sauletelio alejoj....manes nebus ta savaitgali (dirbu eilini savaitgali kaip visada..)..bet raktus galiu kad ir vaivai palikt, jei tik kam reik...

vike 24-11-2007 20:36

Chm, matai net neįsivaizduoju kaip jį rast, o tuo labiau, kaip reiktų rast naktį, sudėtinga blyn :(

auuuu 24-11-2007 22:28

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 112302)
Chm, matai net neįsivaizduoju kaip jį rast, o tuo labiau, kaip reiktų rast naktį, sudėtinga blyn :(

sedi i keturiolikta troleibusa, kuris vaziuoja pro netoliese nuo vaivos barako esancia stotele (tik kitoj gatves pusej) ir vaziuoji iki paskutines stoteles....po to laiptukais i virsu i virsu...ir palei pylima...kur pamatysi nukirsta uodega kate - ten maniskis barakas... :D


All times are GMT +2. The time now is 16:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org