Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Įvairūs (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=138)
-   -   Fight Club-arba kai jau nervai nebelaiko (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=16176)

Lauryte 29-11-2010 20:59

Fight Club-arba kai jau nervai nebelaiko
 
Hm prasnekom apie kalbos kultura puiku;]Tai paskaityk puslapi nuo pradziu ir paziurek kas ten ka pradeda izeidinet;]Vaiva su tavim sakau jau viskas yra aisku tu ka nori tai ir girdi, kaip nori taip ir matai ir nieko tau cia jau nebeisaiskinsi, kiek besistengciau tu vel uzvedi ta pacia melodija is tuscio i kiaura...
Wolfin as ne apie sunys db noreciau pashneket o tiesiog apie tai kad mergom matyt sikna lb niezti pasirieti ir jos riejasi, matyt neissiduksta namie tai per foruma bando issidukt;]As ir nepasiduosiu nei cia auu kazkokiom velniai zino is kur atsiradusiom nei ka...

Lauryte 29-11-2010 21:01

Dw panos jai norit rietis rasykit man privaciai ;-)Visom atsakysiu mielai...

Lauryte 29-11-2010 21:46

kaip moku taip ir rasau ir tikrai del to nesiparinu.taip taip matyt tik del Hako mes turim apribojimu,mes patys baisiausi ir del tokiu kaip mes grieztina istatymus;)ir jai mes atrasynetumem kita kalba gal tada ir rodytumem nepagarba o db as ne lt kalbos pamokoj bet matau kad jau nebera prie ko prikibt tai tik lieka kibt prie to kaip rasau.;)o pagarbos tikrai nejauciu mane smeiziantiem zmonem;)

Vaiva 29-11-2010 21:55

Quote:

Originally Posted by Lauryte (Bericht 341485)
kaip moku taip ir rasau ir tikrai del to nesiparinu.taip taip matyt tik del Hako mes turim apribojimu,mes patys baisiausi ir del tokiu kaip mes grieztina istatymus;)ir jai mes atrasynetumem kita kalba gal tada ir rodytumem nepagarba o db as ne lt kalbos pamokoj bet matau kad jau nebera prie ko prikibt tai tik lieka kibt prie to kaip rasau.;)o pagarbos tikrai nejauciu mane smeiziantiem zmonem;)

Ne vien dėl Hako - dėl daugybės šeimininkų, kuriems elementariai nusispjaut ant visko. "Po manęs, nors ir tvanas... "
O tu pažiūrėk ar dar bent vienas rašo taip, kaip tu? Prikibt galėčiau oi prie daug ko, bet štai "db", "lb" ir skyrybos ženklų nenaudojimas tiesiog labiausiai rėžia akį.
Kurioj vietoj esi šmeižiama? Nerašei "O Hako juos jau pazista tai nereaguoja...Jis nemegsta tu kurie be pavadelio pribega prie jo ir cipauja aplink, jau nekarta pakrates buvo toki mesgali;]]]" Kažkas kitas čia už tave parašė?

Lauryte 30-11-2010 09:48

Tai sakau musu forume negalima to rasyt?;]]]parasiau kad pakrate kad buvo tokiu nutikimu, parasiau tiesiog kaip buvo ar cia niekada tipo niekam blogo nenutinka?parasiau savo nuomone siuo atzvilgiu ir tiek ar ziuriu cia ir nuomones reikst negalima ir reikia tik klausit kitu ka sako?Kad isputet cia burbula cia kiti jau pastebi.o kur esu smeiziama tai gali pasiskaitit nuo pat pradziu ir savo ir auu komentarus;]]]
O del LT kalbos na Vaiva man tikrai nera cia ko parintis man taip nusishvilpt is tikro kas tau ten patinka ir kur as ten koki kableli nepadejau man atrodo cia ne lt kalbos pamoka;]]]tiesiog matau nebera tau prie ko prikibt daugiau;]]]]
Sakau tegu kekvienas lieka prie savo nuomones nes man savo tikrai neipirsi ir nei vieno savo zodzio cia parasyto as neneigiu;]]]As bent sakau kaip manau o ne uz nugaros kazka aptarineju...

Lauryte 30-11-2010 09:57

Manau jau tema isseko ir galima pereit prie kitos temos;]]]O del tavo sventos ramybes galiu pasakyt mes kaip elgemes anksciau taip ir elgsimes;]]]]]Geros tai darbingos dieneles;]]]

Vaiva 30-11-2010 10:18

Quote:

Originally Posted by Lauryte (Bericht 341572)
Tai sakau musu forume negalima to rasyt?;]]]parasiau kad pakrate kad buvo tokiu nutikimu, parasiau tiesiog kaip buvo ar cia niekada tipo niekam blogo nenutinka?parasiau savo nuomone siuo atzvilgiu ir tiek ar ziuriu cia ir nuomones reikst negalima ir reikia tik klausit kitu ka sako?Kad isputet cia burbula cia kiti jau pastebi.o kur esu smeiziama tai gali pasiskaitit nuo pat pradziu ir savo ir auu komentarus;]]]
O del LT kalbos na Vaiva man tikrai nera cia ko parintis man taip nusishvilpt is tikro kas tau ten patinka ir kur as ten koki kableli nepadejau man atrodo cia ne lt kalbos pamoka;]]]tiesiog matau nebera tau prie ko prikibt daugiau;]]]]
Sakau tegu kekvienas lieka prie savo nuomones nes man savo tikrai neipirsi ir nei vieno savo zodzio cia parasyto as neneigiu;]]]As bent sakau kaip manau o ne uz nugaros kazka aptarineju...

Bet tu rimtai nesupranti, a? Aš dar galvojau, kad tu tiesiog bandai atrodyt labai kieta keistais būdais ar ką, bet imu galvot, kad tikrai nesupranti.
Taip, visiems visko nutinka - daug šio forumo dalyvių yra turėję problemą, kai jų šuo užpuolė mažesnį, kai vaikai išsigando, kai grybautojas miške siaubo gavo, BET nei vienas dėl to nesidžiaugė, nei vienas nesididžiavo ir "mėsgaliu" to užpulto šuns irgi niekas nevadino. Iki tavęs. Va apie tai ir kalba.
Beje, nesusireikšmink - prie tavęs asmeniškai niekas nesikabinėja. Ar čia būtų Laura, ar Stasė, ar Jadvyga - visiškai nesvarbu. Svarbu konkretus požiūris į savo ir kitų šunis. Jei štai ateitų, tarkim, Vikė, ir papasakotų "Vaidis tai pjauna kitus šunis, bet man tai dzin ant tų mėsgalių ir senių jų šeimininkių", tai aš jai rašyčiau tą patį :D

P.S. "Šmeižtas" būna, kai žmogus NETEISINGAI kažkuo kaltinamas, o tu pati su šypsenėlėm ir pasididžiavimu pasipasakojai, kad tavo šuo purto kitus šunis, bet tau dzin, nes jis su antsnukiu tą daro. Tai pati viską ir pasakei.

Lauryte 30-11-2010 10:47

Taip man DZIN;]As to neneigiu;]Ar db jau viskas?;]]]]

P.S Hako ju nepjauna beje;]]]

auuuu 03-12-2010 19:04

na, laura, jei rašytum taip, kad būtų galima atskirti kur sakinys prasideda, kur pasibaigia, tai gal ir būtų paprasčiau suprasti....
"bausti negalima pasigailėti.."..

Lauryte 03-12-2010 19:34

Gerai panele mokytoja;]]]kai ismoksiu butinai pabandysiu taip padaryt;]]]

auuuu 03-12-2010 20:20

Quote:

Originally Posted by Lauryte (Bericht 342684)
Gerai panele mokytoja;]]]kai ismoksiu butinai pabandysiu taip padaryt;]]]

rodos pati nelabai moki skaityt....(aliuzija į 286 įrašą...)..

Lauryte 04-12-2010 11:05

Mergyt eik geriau pora sexo pratymu padaryk gal biski praeis niezulis;]]]]

auuuu 04-12-2010 12:06

Quote:

Originally Posted by Lauryte (Bericht 342770)
Mergyt eik geriau pora sexo pratymu padaryk gal biski praeis niezulis;]]]]

galvą išsitrink. nors turbūt tai jau nepadės....puikus reprezentatyvus egzempliorius civilizacijos nuopuolio ir vartojiškumo bei hamburgerių įtakos smegenų tuštėjimo metui....kompleksai, baimės, savęs nepažinimai ir desperatiškas pripažinimo siekimas bet kokiais būdais....vienas pavyzdys iš labiausiai paplitusios rasės tarp beveik septynių milijardų homo sapiens sapiens....

.."..science prove that some people are complete waist of time, space and other resources.."..

wolfin 04-12-2010 13:10

mergaites rasykit cia apie tai kas TOTALIAI nesusije su temomis, kurias jus tersiat- kad nekiltu pagunda tai daryt ana uzrakinu savaitelei

Vaiva 04-12-2010 13:30

Quote:

Originally Posted by Lauryte (Bericht 342770)
Mergyt eik geriau pora sexo pratymu padaryk gal biski praeis niezulis;]]]]

Auuu... Atkreipk dėmesį į tokio pobūdžio komentarus. Matai kaip žmogus kažko tą seksą vis bando kišt... Tu gi žinai kuriai žmonių grupei seksas vaidina padidintą vaidmenį gyvenime, ane? :roll: Kito paaiškinimo nerandu...
Tai ar verta kalbėt?...

Geriau einam prie pliurpalų ir papasakok kokią egzotiką tu ten mokais užusieniuose. Cekavu.

auuuu 04-12-2010 13:46

daiva, trink visą šitą daiktą lauk....nereik iš vis forumo teršt...turim vieną pliurpalų temą ir užtenka....

..kai pagalvoji, aš irgi galbūt panašus buvau....kokios šeštoj klasėj.... :roll:

Lauryte 04-12-2010 13:49

Taip taip eikit eikit pakalbet apie kazka ten gal pagliau atsoksit su savo nesamonem nuo manes ;]]]]Na Vaiva pasakyk gi garsiai kokia zmoniu rasei seksas svarbus?;]]]lb jau idomu tavo mokslyne teorija isgirst;]]]

Matyt auu iki siol toli nenuejai nuo 6 klases nes vis ziuriu kazkokiais cia nesamonigais ir durnais fatktais riemesi;]]]

wolfin 04-12-2010 13:50

nea mergaites- kiekvienos kalbos forume yra po tokia tema kur leidziama issilieti netersiant kitu temu- na istrinsiu vel jus i kitas pereisit.
nu ale gi idomu ir apie seksa pasneket- dafai tik

Lauryte 04-12-2010 13:51

Auu Nuo pat diskusiju pradzios beje nieko i tema neparasei o tik kazkokias ten savo kosmoso nesamones pasiskaityk...

Lauryte 04-12-2010 13:53

Na tai mum manau Vaiva apie seksa pasakys ir pasakys kam jis rupi;]]]


All times are GMT +2. The time now is 09:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org