Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Z życia wzięte.... (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Gáj z Údolí ticha R.I.P. (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=22379)

GRABA 24-07-2012 18:54

Gáj z Údolí ticha R.I.P.
 
Masakra totalna i przeklinam tu jak..........

Niecałą godzinę temu otrzymałam bardzo smutny telefon "płaczącej" (sorri nie da się określić tego stanu) Olgi.
Ktoś wykończył tego pięknego psa przyjaciela rodziny także naszej:(
Przegrał swoją walkę ze śmiercią i mimo podjętych prób walki o jego życie nie udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Druga wilczakowa suczka od 9.00 również walczy o życie - trzymajcie za nią kciuki!!!!!

Nie docierają do mnie informacje o "zabójcy" w innych rasach, dlatego coraz bardziej wydaje mi się, że to robi jakiś idiota z "naszej" rasy.

Nie potrafię nic więcej napisać. Przeklinam SUK............... :twisted:

P.S. Gajowy był psem o świetnym charakterze i niesamowitym wilczym wyglądzie - zawsze będę go miała w pamięci:(((((

Spider 24-07-2012 19:09

Biedne psisko !!! straszny żal i smutek ,wspólczucia dla właścicieli i Ciebie Agnieszko bo jesteście bardzo związani ze sobą . Trzymamy mocno kciuki za sunie .... Co za skur..... !!!


Gaj ...:candle

Bajka 24-07-2012 19:09

??!! Brak mi słów...
Olga, strasznie współczujemy... trzymamy kciuki za suńkę z całej siły wszyscy!!!

Wonderfull Wolf ES 24-07-2012 19:22

wspólczuję ogromnie... :cry::cry:

wiem, że może to nie ten czas, ale Aga, o co chodzi z tym "kimś", bo może warto otwarcie napisać co się dzieje?

Gia 24-07-2012 19:23

Bardzo mocno trzymamy kciuki za Cedirę!!... :(
I tak strasznie przykro z powodu Gaja, jak można coś takiego zrobić? :cry:
Gaj był naprawdę wspaniałym psem...

Puchatek 24-07-2012 19:36

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 435434)
Gaj był naprawdę wspaniałym psem...

Strasznie mi przykro.... [']
Mam nadzieję, że Cedira znajdzie w sobie siły i tę walkę wygra....
Agnieszko, myślę o Was i pozdrawiam, chociaż ciężko...

avgrunn 24-07-2012 20:12

Co to za paranoja w ogole, jak mozna tak robic, wstyd mi naprawde za ludzi.

Bardzo mi przykro, nie wyobrazam sobie bolu, bo to tak bezsensowna smierc :cry: tym bardziej ze to mlody pies, naprawde ogromna szkoda. Duzo sily dla wlascicieli. Trzymam kciuki za sunie.

DORA 24-07-2012 21:31

Napiszcie o co chodzi,bo powaznie zaczynam sie bac o nasze Bure.
Moze warto wyczulic wlascicieli na niektore sprawy o ktorych nie mamy pojecia.
Oczywiscie bardzo wspolczujemy wlascicielom Gaja i jednoczesnie trzymamy kciuki za szczesliwy final Cediry mocno wierzymy ze sie wylize.

Galicja 24-07-2012 21:59

Jest mi niezmniernie przykro...widziałam tego pięknego psa w Krakowie na wystawie, tak bardzo cieszyłam się że jest w Polsce....WIELKI smutek
A teraz trzeba myśleć o Cediri, trzymaj się maleńka- nie daj się

Gaga 24-07-2012 22:52

Ogromnie współczuję i jednocześnie mam nadzieję, że suńka wygra! OBY!.

Narvana 24-07-2012 23:20

Strasznie przykro... :(

dorotka_z 25-07-2012 09:52

Ogromnie współczuję. Niewyobrażalny ból...

Trzymam kciuki za sunię.

Przepraszam, może to nie czas i miejsce na pytania, ale czy dobrze rozumiem, że psy zostały otrute?

Rona 25-07-2012 10:55

Co za koszmar! Współczuję :(

airmatys 25-07-2012 13:47

głęboko współczuję...



Trzymam kciuki za Cediri.


jeśli możecie podajcie jakieś informacje, może dzięki nim nie dojdzie do kolejnego nieszczęścia.

p&s

konek 25-07-2012 16:11

Matuniu, trzymajcie się razem z sunieczką, mam nadzieję że uda Wam się. Trzymamy mocno kciuki i przesyłamy mnóstwo pozytywnej energii.
Mój Max 2 lata temu walczył po potężnej według wetów dawce chemicznego środka przez ponad 2 tygodnie. Udało się i Wam się uda.
Szkoda Gaja piękny młodzieniec :candle

GRABA 25-07-2012 20:12

Tu Ola napisała http://www.facebook.com/olga.aleksandrowicz.3

Lea póki co ma się dobrze (Cedira)

pawmagdul 25-07-2012 21:23

jestem wstrząśnięty .... tak niedawno widzieliśmy sie na wystawie w Krakowie .... :(

Rybka 25-07-2012 21:31

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 435511)
Tu Ola napisała http://www.facebook.com/olga.aleksandrowicz.3

Lea póki co ma się dobrze (Cedira)

Osoby, które nie mają Olgi w znajomych nie przeczytają...

GRABA 26-07-2012 07:45

Quote:

Originally Posted by Rybka (Bericht 435516)
Osoby, które nie mają Olgi w znajomych nie przeczytają...

ok. daję tekst:
"Wczoraj 24.07 trzy nasze psy zostały otrute w lesie koło Bukowna. Keijo, rudy psiak, Sari (Gaj z Udoli ticha) i Lea (Cedira Wolf Rhoderick Sodar). Dziękujemy naszym weterynarzom Katarzynie i Markowi Wasiakom za wielogodzinną walkę o ich życie. Zrobili wszystko co było w ich mocy. Keijo odszedł pierwszy, Sari po paru godzinach przestał walczyć nie pomogła nawet reanimacja. Lea nadal walczy o życie. Oprócz naszych psów otrute tego samego dnia były jeszcze dwa inne. Mam nadzieję, że razem z policją uda się odnaleźć sprawcę tak nieludzkiego okrucieństwa. Jesteśmy załamani..."

i
"to jakieś środki ochrony roślin w kulce mięsa. 30 sekund po zjedzeniu dostały potwornedo drżenia wszystkich mięśni...to było coś strasznego"

P.S. Sama się wczoraj dowiedziałam, że jeszcze jednego pieska rodzina straciła, Ola przekazując mi info o śmierci Gaja była w strasznym stanie, zatem niewiele rozumiałam.

szasztin 26-07-2012 08:34

MASAKRA!!!!!!!!!!!!! Strasznie przykrooooooooooo........
Trzymaj sie!!!


All times are GMT +2. The time now is 00:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org