Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Kluby CzW i prawo (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Stowarzyszenie czechsłowackiego wilczaka (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=8966)

wilczakrew 03-09-2008 19:39

Stowarzyszenie czechsłowackiego wilczaka
 
Witam wszystkich serdecznie i zapraszam do wspólnej zabawy.
Napisałem w tytule, że to konkurs wiec i musi być nagroda.
Nie będzie to najnowszy mercedes, ale myślę, że osoba, która ją otrzyma będzie zadowolona.
Teraz trochę teorii, czyli sprawy techniczne:
1. Logo powinno być bardzo przejrzyste.
2. Powinno być dla wszystkich zrozumiałe.
3. Powinno kojarzyć się z rasą.
4. Wzorcem powinien być wilk czystej rasy.
5. Pożądane będą cechy charakterystyczne.
6. Podobieństwa do psów nie są pożądane.
7. Logo może być monochromatyczne lub kolorowe.
8. Powinno być uniwersale tzn. mieć łatwość w przeniesieniu na inne nośniki poza papierem.
Myślę, ze to wszystko, ale czekam na wasze sugestie w tym temacie.
Oczywiście sędziowania nie będzie, ponieważ wszystkie propozycje będą zamieszczane na stronie klubu i wszyscy będziemy głosowali.
Termin nadsyłania prac i zakończenia głosowania wyznaczam na 31.12.2008.


Tam będą wszystkie informacje.

wilczakrew 03-09-2008 21:37

Witam.
Mamy już pierwszych kandydatów i ich prace.
Zapraszam do głosowania i do pracy nad kolejnymi projektami.

wilczakrew 01-01-2009 05:04

Stowarzyszenie czechsłowackiego wilczaka
 
Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku.
Mam nadzieje, ze nadchodzący rok przyniesie dużo dobrego dla naszych psiaków.
Ruszamy także z dosć ambitnym projektem zawiazania stowarzyszenia.
Wszelkie informacje

wilczakrew 12-01-2009 15:00

Mam propozycje jeśli by to wszystkim odpowiadało to zebranie można by było zrobić przy okazji wystawy Łódźkiej na początku maja. Jeśli też by wszystkim odpowiadało to takie spotkanie moze się odbyć w dniach 7-8 marca br.

Galicja 12-01-2009 16:43

Do mnie marzec bardziej przemawia :)

wilczakrew 12-01-2009 17:44

No to moze być i trzeba bedzie przygotować kwiaty. :)

sssmok 12-01-2009 17:52

No ja tez wolalabym marzec, bo w maju raczej marne szanse :P
Jesli w marcu to jak i gdzie?

wilczakrew 12-01-2009 18:21

To gdzie jeszcze ustalimy dokładnie, ale w takim razie zaklepujemy weekend marcowy czyli 7-8 marzec. Majlepszym połozeniem były by okolice Łodzi , ale nie wiem czy tam sie da coś zorganizować. Jakos sobie poradzimy i cos wymyslę. Jesli nie to na pewno okolice Warszawy. Musi to być takie miejsce gdzie bedą też mogły być z nami psy.

wilczakrew 22-01-2009 01:47

Niestety termin marcowy z przyczyn technicznych będzie nie realny .
Przyczyny leżą po mojej stronie i nie będe miał możliwości przyjazdu.
Jeśli uda nam się połączyć spotkanie z wystawą majową w Łodzi to mozemy spróbować.
Jesli miałby ktoś jakąś propozycje to bardzo proszę.

Khan 22-01-2009 01:52

Przy okazji wystawy w Łodzi możemy się spotkać u nas

wilczakrew 22-01-2009 01:58

Nie wiem czy byłby to dobry pomysł bo nie wiadomo ile osób bedzie chętnych i ile będzie mogło przyjechać. No i jeszcze są psy.
??????

Khan 22-01-2009 02:19

Do tego czasu skończymy remont domu na tyle by można się było spotkać, a w ogrodzie to może już jakaś trawa wyrośnie.

sssmok 06-02-2009 16:41

Ja bym proponowala jakas pozniejsza date (czerwiec / lipiec), poniewaz duzo osob ma inne plany na majowke. Nie tylko my nie bedziemy mogli dojechac, a dobrze byloby zebrac wiecej ludzi.
Szans na spotkania w duzym gronie - jest w ciągu roku niestety niewiele, wiec trzeba znalezc date, ktora wiekszosci bedzie pasowac.

Sariel 06-02-2009 21:58

Quote:

Originally Posted by sssmok (Bericht 189221)
Ja bym proponowala jakas pozniejsza date (czerwiec / lipiec), poniewaz duzo osob ma inne plany na majowke. Nie tylko my nie bedziemy mogli dojechac, a dobrze byloby zebrac wiecej ludzi.
Szans na spotkania w duzym gronie - jest w ciągu roku niestety niewiele, wiec trzeba znalezc date, ktora wiekszosci bedzie pasowac.

!!!!!!!!!!!czyli najlepiej na dorocznym spotkaniu w Peronówce !!!!!!!!!!:cool3:cool3

btd 06-02-2009 23:07

Czyli ma być 'stowarzyszenie czechosłowackiego wilczaka' czy 'z peronówki'?

Zachowaj chociaż pozory neutralności. :-/

Narvana 06-02-2009 23:12

Btd, to chodzilo, ze bardzo wiele osob zjezdza sie wlasnie tam, kazdy rezerwuje czas na to spotkanie.
O neutralnosci nie ma co mowic, tzn sariel, bo nie ma on wilczaka z peronowki przecie :p

btd 06-02-2009 23:25

Ja uważam że jeśli ma coś takiego być to ustalenia powinny być na jak najbardziej neutralnym gruncie.

Dla mnie symbolika dużo mówi.

aha: i bardzo, bardzo podoba mi się oszczędność słów Margo w temacie klubu CSV. Jakby nie patrzeć to w Polsce jest tylko parę osób które powinny w nim być 'na górze' - ze względu na doświadczenie i wiedzę i co by nie myśleć o niej - Margo jest jedną z nich.

Sariel 07-02-2009 10:07

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 189263)
Czyli ma być 'stowarzyszenie czechosłowackiego wilczaka' czy 'z peronówki'?

Zachowaj chociaż pozory neutralności. :-/


Neutralności ???? Ale chyba nie prowadzisz jakiejś Krasnoludowej wojenki.

Ja nie mam psa z Peronówki i choć uważam je za jedne z lepszych przedstawicieli rasy- uczciwie popatrz na wyniki wystaw, bonitacji, zdjęcia to pewnie mieć nie bedę.

Chcesz coś dla psów zrobić czy wprowadzić niezdrową konkurencje????

Termin i miejsce po pierwsze sprawdzone po drugie doskonałe, chyba większość ludzi tak uważa nawet jeśli nie kochają Peronówki.

jefta 07-02-2009 11:57

Quote:

Originally Posted by sssmok (Bericht 189221)
Ja bym proponowala jakas pozniejsza date (czerwiec / lipiec), poniewaz duzo osob ma inne plany na majowke. Nie tylko my nie bedziemy mogli dojechac, a dobrze byloby zebrac wiecej ludzi.
Szans na spotkania w duzym gronie - jest w ciągu roku niestety niewiele, wiec trzeba znalezc date, ktora wiekszosci bedzie pasowac.

proponuję 10-11 lipca w Warszawie (12 lipca jest wystawa). Zapraszam na spotkanie do mnie w piątek, nocleg, na sobotę załatwię salę konferencyjną i chętni zostaną do niedzieli na wystawę...

szasztin 07-02-2009 12:00

jefta- to jest całkiem dobry pomysł:)


All times are GMT +2. The time now is 19:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org