Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Wystawa i spotkanie w Warszawie - 07.07.2007 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=6054)

z Peronówki 30-05-2007 12:14

Wystawa i spotkanie w Warszawie - 07.07.2007
 
Wlasnie wyklarowaly sie nam plany i mamy zielone swiatlo na ta wystawe - krotko mowiac: JEDZIEMY... :sooo_hapy

Co do szczegolow:

Wilczaki ocenia:
Jadwiga Niciewicz (PL)

Zgloszenia mozna przesylac do:
16.06.2007

'Szczegoliki' o wystawie znajdziecie tutaj:
http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_warszawa_m

A tu jest formularz zgłoszeniowy:
http://zkwp.pl/zgloszenie/2007/zglos...hp?kododd=1362

Na dole wrzucam stale aktualizowana liste obecnych (choc nie zawsze wystawianych) CzW. No to teraz prosze pisac grzecznie kogo spotkamy? :p

Ali Debowa sfora
April Debowa sfora
Eligo z Peronowki
Balrog z Peronowki
Callisto z Peronówki
Cheitan z Peronowki
Dagan z Peronowki
Dewi z Peronowki
Garuda z Peronowki
Idun Imbus z Peronowki
Iowa Eden severu
Ishtar z Peronowki
Jabberwock z Peronowki
Jolly z molu Es
Jurba z Peronowki
Kirk Kroy Eden severu

Gaga 30-05-2007 12:55

Nas :)
Gaga & Chey:harhar

sssmok 30-05-2007 12:59

No ja z Jabberem wreszcie mamy blisko, wiec napewno bedziemy kibicowac.

Agnieszka 30-05-2007 17:04

Może my? :roll: Pomyślimy, zobaczymy, na pewno było by bardzo fajnie...... 8)

Nemi 30-05-2007 18:05

Ja też będę kibicować i trzymać kciuki :)

Gaga 31-05-2007 12:23

A warszawska hodowla to co?? Gdzie Ajka i małe dąbki?? Toc juz w szczeniaczkach chyba mogą iść ? :) ;)

joke 31-05-2007 13:50

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 93019)
A warszawska hodowla to co?? Gdzie Ajka i małe dąbki?? Toc juz w szczeniaczkach chyba mogą iść ? :) ;)

Ajka będzie - a na szczeniory nawyższy czas! Więc uwaga, uwaga chowajcie się wszyscy - Dębowa sfora nadchodzi! :thumbs:mrgreen::bigok:diablotin

Gaga 31-05-2007 14:00

:sooo_hapy:bussi

anetawron 01-06-2007 12:07

Mam nadzieję, że Ali dzielnie będzie reprezentował barwy Dębowej sfory (ze mną gorzej bo to nasz debiut będzie, a to taka "poważna" wystawa :lol:). I... oby nie za dzielnie bo jeśli nie oduczy się burczenia przy kontroli "podwozia" to od Joli po głowie dostanę :stupido

Joanna 01-06-2007 12:26

My też będziemy :)

Gaga 01-06-2007 12:30

Spokojnie ;) Szczeniakom dużo uchodzi płazem ;) A jak trafi na fajnego sedziego, ktory zaczyna plynnym ruchem glaskac psa od glowy, konczac na podwoziu to maly nawet nie zauwazy ze wlasnie mial warknac :D
MY w przedszkolu i potem w szkoel cwiczylismy to macanie przez rozne osoby. Chey dawlał sie dotykać bez przeszkód, potem jak dorósł to nagle postanowil pomruczec w ramach protestu na takie macanie.. ale kuz znalalzlam na niego sposob i znow est OK. Jestem pewna, ze i Wam sie uda :) Bedziemy mocno kibicowac zza tasmy :)

z Peronówki 01-06-2007 12:33

No to w pierwszym poscie wrzucilam pierwsza liste obecnosci... Kogo jeszcze dopisac...?

Gaga 01-06-2007 13:05

A Euryś?? Nie wierze, że mogłoby go nie być !!
Halo! Danusiu! Krzysiu! ???

anetawron 01-06-2007 13:32

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 93180)
Spokojnie ;) Szczeniakom dużo uchodzi płazem ;) A jak trafi na fajnego sedziego, ktory zaczyna plynnym ruchem glaskac psa od glowy, konczac na podwoziu to maly nawet nie zauwazy ze wlasnie mial warknac :D
MY w przedszkolu i potem w szkoel cwiczylismy to macanie przez rozne osoby. Chey dawlał sie dotykać bez przeszkód, potem jak dorósł to nagle postanowil pomruczec w ramach protestu na takie macanie.. ale kuz znalalzlam na niego sposob i znow est OK. Jestem pewna, ze i Wam sie uda :) Bedziemy mocno kibicowac zza tasmy :)

Liczę na to, że maluchy trochę pobłażliwiej są traktowane :oops:
Ali ma leczone zapalenie skóry na brzuchu (chyba alergia - rozdrapał się i bakterie mu zamieszkały) i zaczął sobie źle kojarzyć oglądanie brzucha, ale jest już lepiej i teraz tylko burczy, ale stoi spokojnie, więc za trochę zapomni. Doping się przyda, czasem trochę rozkojarzona bywam więc najważniejsze znaleźć odpowiedni ring, a potem może ktoś podpowie co mamy robić ;):ehmmm

April też będzie!

z Peronówki 01-06-2007 13:36

Super! Robi sie coraz ciekawiej... :)

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 93182)
A Euryś?? Nie wierze, że mogłoby go nie być !!

No ja Eurysia traktuje jako pewniaka.. tak samo jak Gothmoga.... 8)

Narvana 01-06-2007 14:44

ja bede.
czy wystawiana? To zalezy od Ciebie Margo ;)

Gaga 01-06-2007 15:30

Quote:

Originally Posted by anetawron (Bericht 93183)
Liczę na to, że maluchy trochę pobłażliwiej są traktowane :oops:

Spokojnie- sa ;)

Quote:

Originally Posted by anetawron
Ali ma leczone zapalenie skóry na brzuchu (chyba alergia - rozdrapał się i bakterie mu zamieszkały) i zaczął sobie źle kojarzyć oglądanie brzucha, ale jest już lepiej i teraz tylko burczy, ale stoi spokojnie, więc za trochę zapomni. Doping się przyda, czasem trochę rozkojarzona bywam więc najważniejsze znaleźć odpowiedni ring, a potem może ktoś podpowie co mamy robić ;):ehmmm

Aaaa no to trzeba go zrozumiec....
Wezmiesz duzo pysznych smaczkow, bedziesz go wspierac, chwalic go, zachecac i w ogole RAZEM bedziecie dzielni i wszystko bedzie OK ;)
Debiut jest stresujacy (pozniejsze wystepy tez) ale to nie egzamn dojrzalosci wiec nie ma co panikowac :) Sedzia nie nakrzyczy jak podczas opisu mlodziak nie bedzie stal jak posag, nigdy nie widzialam aby sedzia zle ocenil ladne wspieranie psa na ringu (wspomagane smaczkami, zabawa czy mizianiem)...
Zreszta- jak zejdziecie z ringu to zapytam jak wielkie jest Twoje "uff.. " :D


Quote:

Originally Posted by anetawron
April też będzie!

Ja mysle ! :D

norbertw 05-06-2007 10:28

Quote:

Originally Posted by anetawron (Bericht 93183)

April też będzie!

Widzę, że zostaliśmy publicznie zapowiedziani więc stajemy do raportu :lol:
Rejestrację April w zkwp mamy właśnie za sobą więc zostało przesłanie zgłoszenia na wystawę .....
Tylko jeszcze chętnie przyjelibyśmy parę rad od doświadczonych co należy robić na ringu -bo jeśli chodzi o mnie to jestem zupełnie zielony :oops: tzn widziałem co robili inni (np. w Legionowie) i wyglądało to bardzo zorganizowanie ale czy to jest tak, że sędzia mówi proszę teraz zrobić to, a teraz tamto, zatrzymać się tu i tu :confused2

PS. Innych podpowiedzi też chętnie wysłuchamy...

Gaga 05-06-2007 10:46

Alez Wy sie niepotrzebnie denerwujecie ;) Ludzie latami i we wszystkich doroslych klasach sprzedaja takie niestworzone teksty sedziom, na usprawiedliwienie fatalnego wystawiania psa, ze naprawde nie ma co sie denerwowac ze szczeniakiem ;)
Na poczatek podchodzicie do sedziego, ktory na ogol podchodzi tez do Was:), Sedzia prosi o pokazanie zabkow, u psa obmaca jaderka , czasem w ogole wymaca calego psa. Potem wskaze, ze macie sie przebiec truchtem wokol ringu (najczesciej jedno kolko starczy ale i tak biegnie sie poki sedzia nia da znaku STOP) . Potem sedzia wskazuje aby przebiec sie po linii , przekatnej ringu, chodzi o to aby najpierw pies biegl tylem do sedziego a potem przodem (odbiega i dobiega), na koncu piecha sie ustawia bokiem do sedziego, ktory dysktuje sekretarzowi opis do karty. N akoniec gospodarz rongu albo sedzia podchodzi i dziekuje wreczajac wstazeczke :)
Wtedy dziekujesz swojemu dzielnemu pieskowi i mozecie zejsc z ringu :)

W dziale Artykuły/Wystawy http://www.wolfdog.org/pol/articles/cat67.html
jest kilka tekstów na ten temat, szukajcie po tytułach 'Wystawy od podszewki" :)

norbertw 05-06-2007 11:02

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 93584)
(...)N akoniec gospodarz rongu albo sedzia podchodzi i dziekuje wreczajac wstazeczke :)
Wtedy dziekujesz swojemu dzielnemu pieskowi i mozecie zejsc z ringu :)

W dziale Artykuły/Wystawy http://www.wolfdog.org/pol/articles/cat67.html
jest kilka tekstów na ten temat, szukajcie po tytułach 'Wystawy od podszewki" :)

Ufff trochę mnie uspokoiłaś zwartym ;) opisem


All times are GMT +2. The time now is 16:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org