Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Różne (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Tito - czyli historia jednego takiego Rudawego Kolesia (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=25054)

mania szewska 22-06-2013 19:51

Tito - czyli historia jednego takiego Rudawego Kolesia
 
Cześć wszystkim,
chciałabym się wreszcie oficjalnie przywitać, no i przy okazji założyć wątek w którym będę pisać o moim wilczaku.

Mam na imię Magda (chociaż w sieci najczęściej występuję jako Mania), od jakiegoś czasu zaglądam tutaj na forum, czasem coś napiszę, albo jakieś zdjęcie wrzucę. Duuużo czytam, dużo waszych zdjęć i filmów oglądam. No i mam nadzieję, że się na tym nie skończy, że już niedługo będę mogła zacząć sama coś niecoś wam pokazywać, poopowiadać jakieś historie.
Ponieważ czekam - tak, tak, nie nowina - czekam z utęsknieniem na wilczaka :)
A że mieszkam w Szkocji to poczekam sobie jeszcze kilka tygodni, gdyż prawo tutejsze nie pozwala mi przywieźć szczeniaczka przed ukończeniem przez niego 15 tygodni...

Cóż...
Mój maluch urodził się 16.04 w hodowli Atropa Bella Donna, nazwany został najpierw Rudim, potem... tysiącem różnych przedziwacznych imion... Ale w ostatecznie został Titem, pierworodnym z Miotu T, stąd wielokrotnie powtarzające się te "T" w jego rodowodzie: Tranquilo Tio Tinto Atropa Bella Donna.
Jego matka to K-LEE VORNJA z Peronówki - latający wilczak, jego ojciec - Art z Viktoriinej záhrady - czuły olbrzym. Co z niego wyrośnie?
Chętnie się przekonam!

Pozdrawiam wszystkich którzy będą tu zaglądać, albo też na Titowego bloga.
Maniana

avgrunn 22-06-2013 22:12

Witamy sie z kuzynem Urciem :)

Elentia 23-06-2013 20:14

Witaj! Dzisiaj poznałam Twojego Tito :)

uroczy wesoły garniący do ludzi szczeniak, łapy wielkie, zapowiada się na sporego chłopaka :) Pozdrawiam

mania szewska 23-06-2013 23:56

Quote:

Originally Posted by Elentia (Bericht 455993)
uroczy wesoły garniący do ludzi szczeniak, łapy wielkie, zapowiada się na sporego chłopaka :) Pozdrawiam

Spory może być, byle tylko pozostał uroczy i wesoły :)

Gia 07-07-2013 23:22

Wesoły jest nadal ;) Jego możliwości wzrastają z dnia na dzień. Ślicznie ćwiczy, chodzi przy nodze, na kontakcie i ma straszną radochę z ćwiczeń :)
Dzisiaj w ramach atrakcji poćwiczył obronę, żeby było jasne, swoją zabawką ze względu na swoje mleczaki ale z dziwnie ubranym wielkim facetem :twisted:
Szarpie się zawodowo, trzyma do upadłego, a jaki dumny niósł zabawkę do auta kiedy wygrał!!!! :)
Wczoraj poćwiczył posłuszeństwo, a na deser pozagryzał sobie suczkę malinkę, miesiąc starszą chyba :)

Elentia 07-07-2013 23:56

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 456527)
Szarpie się zawodowo, trzyma do upadłego, a jaki dumny niósł zabawkę do auta kiedy wygrał!!!! :)

no chwyt ma nieziemski, także współczuję przy odbieraniu skarpetek, tudzież innych skardzionych ciuszków :lol:

avgrunn 08-07-2013 00:24

My tez moglimy poznac Tita. Maly jest swietny, bardzo kontaktowy, bardzo otwarty, szarpie sie genialnie, ale nie naduzywa tych zebow co jest ogromnym plusem. Do tego jest miziak kiziak,nie oponuje jak sie go zaczyna miziac, nawet jak lezy i spiocha. Naprawde fajny chlopak rosnie :D

Zdjecia Titka kolo srody jak wroce z wyprawy ;)

mania szewska 08-07-2013 00:57

Quote:

Originally Posted by Elentia (Bericht 456529)
no chwyt ma nieziemski, także współczuję przy odbieraniu skarpetek, tudzież innych skardzionych ciuszków :lol:

Rozumiem, że komendę: ODDAWAJ TO MAŁY DRANIU zaczynamy ćwiczyć już od pierwszych dni ;)

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 456533)

Zdjecia Titka kolo srody jak wroce z wyprawy ;)

Czekam niecierpliwie:))

mania szewska 10-08-2013 01:24

(hmmm sorry przez przypadek dwa razy to samo poszło...)

mania szewska 10-08-2013 01:26

Tito już od jakiegoś czasu bezpiecznie w nowym domku, na blogu można obejrzeć foto-relację z podróży do UK... tu chiałabym wam pokazać jaki to z małego Titka gaduła się zrobił

http://youtu.be/AF5337UNio0

A gdzieś na forum czytałam, że wilczaki nie szczekają za bardzo...

mania szewska 14-12-2013 10:36

Tito jakby mniej rudy się zrobił, ale za to duuży... szalony... zobaczcie sami filmik

avgrunn 14-12-2013 10:49

Ale macie tam tereny, zazdroscimy

Wonderfull Wolf ES 14-12-2013 17:05

Quote:

Originally Posted by mania szewska (Bericht 456935)

A gdzieś na forum czytałam, że wilczaki nie szczekają za bardzo...



Chyba nie poznałaś żadnego Dar'u Wilka'u ;):p

z Peronówki 14-12-2013 17:58

Quote:

Originally Posted by mania szewska (Bericht 456935)
A gdzieś na forum czytałam, że wilczaki nie szczekają za bardzo...

Przy tym teksie jak nic byla gwiazdka, ze to nie dotyczy Iranowcow... ;) Nasze maluchy maja dopiero 3-tyg a juz szczekaja jak ciocia Ibona - wystarczy pokazac im jedzenie i nie dac... ;)

mania szewska 15-12-2013 08:23

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 458837)
Przy tym teksie jak nic byla gwiazdka, ze to nie dotyczy Iranowcow... ;)

No więc wszystko jasne, ten szczek to po dziadku :)

Gia 15-12-2013 13:27

Quote:

Originally Posted by mania szewska (Bericht 458840)
No więc wszystko jasne, ten szczek to po dziadku :)

I po dziadku, i po mamie ;)

mania szewska 14-03-2014 00:35

Tito rosnie jak na drozdzach, rozrabia, uczy sie, jest mega przystojniakiem (i wie jak to wykorzystac!),
na blogu nowe wpisy a tu mala zajawka z ostatniego lesnego spaceru:
http://3.bp.blogspot.com/-5GEy9gblHn...0/_MAG3547.jpg

mania szewska 18-04-2014 16:10

http://www.wolfdog.org/forum/picture...ictureid=14032
Tito roczniak, więcej zdjęć na blogasku

Gia 18-04-2014 18:13

Ja w nim wciąż widzę tego małego szkraba, który mi zrzucał codziennie doniczki z pelargoniami :D

Jasmina 18-04-2014 21:54

Teraz miałby szanse przewalić nawet małe drzewko, taki z niego wielkolud urósł.
Podoba mi się jego zadowolona minka :)


All times are GMT +2. The time now is 17:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org