Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wzorzec & bonitacje (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=54)
-   -   seminarium na temat wzorca dla sedziow, asystentow, hodowcow, wlascicieli i innych? (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=24727)

jefta 22-01-2013 22:54

seminarium na temat wzorca dla sedziow, asystentow, hodowcow, wlascicieli i innych?
 
Zakladam nowy temat, zeby nie ucieklo w temacie wystawy.

Zeby zorganizowac takie seminarium nie trzeba klubu. Trzeba tylko znalesc prelengenta, srodki, miejsce i termin

Wystawa klubowa przeniosla sie do Opola i jest organizowana wspolnie z miedzynarodowka, wiec na miejscu bedzie wielu sedziow. Beda chcieli to przyjda, chocby z ciekawosci, posluchac co maja inni do powiedzenia. Nie beda chcieli, albo beda szukac stronniczosci to i klub niewiele pomoze. Teraz jest juz malo czasu ale moze przyszly rok? Moze udaloby sie zalatwic patronat slowackiego klubu?

Srodki finansowe. Kilometrowka + wynagrodzenie dla prowadzacego (Opole jest na poludniu blisko macierzy ;-))
pewnie bez tlumacza bedzie ciezko.
Bezplatny wstep dla sedziow i asystentow to mus, ale mysle ze inni-hodowcy, wlasciciele, milosnicy moga miec wstep platny a i tak chetni sie znajda. (?)
Podobne spotkanie bylo kiedys w Wawie dla beagle-organizatorzy wystawy udostepnili bezplatnie namiot cateringowy po zakonczeniu ocen w ringach. Wyklad na belgow byl o ile mnie pamiec nie myli w siedzibie zwiazku, wiec ZK chyba stara sie ulatwiac takie rzeczy (obie rasy nie maja klubow, spotkania byly organizowane przez milosnikow rasy)

Prelengent. Mi oczywiscie przychodzi na mysl Oskar Dora. Sedzia bonitacyjny z kraju patronackiego, przewodniczacy klubu pochodzenia rasy, autor komentarza, no i ma juz gotowy wyklad. Oczywiscie to kwestia otwarta (jak i pozostale ;-))



Co Wy na to?

Bajka 23-01-2013 00:09

Bardzo fajny pomysł:) Opole też jest fajnym terminem, bo nie dubluje się z żadną słowacką ani czeską dużą wystawą, więc szansa, że kogoś fajnego uda się zaprosić oraz że polscy sędziowie nie pojadą w tym czasie sędziować do południowych sąsiadów wzrasta;)

z Peronówki 23-01-2013 00:28

"Like it!"

z Peronówki 23-01-2013 00:37

Oskar jest jak najbardziej spoko, ale wiecie co mi sie marzy...by zaczac takie seminaria od Hartla...
Zapytam czy istnieje mozliwosc, aby mozna go bylo dowiezc na klubowke...

jefta 23-01-2013 00:45

Margo zapytaj!!! Byloby SUPER!!!
Ja mam pewnie najblizej, ale niestety nie mam odpowiedniego auta, wiec w trasnsporcie nie pomoge :|
W takim wypadku im szybciej tym lepiej czyli jeszcze ten rok?



edit
Pojawil sie glos, ze takie seminaria na sucho to nie bardzo. Gdyby prowadzacy chcial to moge udostepnic swojego psa do przykladowej oceny

szasztin 23-01-2013 10:01

Rewelacyjny pomysł!!!!!
Margo porozmawiaj z panem hartlem!!!

Może nawet ja przyjadę!!!

Opole - w kwietniu?? To mamy mało czasu.

erendil 12-02-2013 01:19

Nam też pomysł się podoba, rozumiem że w tym roku się nie uda, czy się mylę? Czy coś nowego w tej sprawie wiadomo?

szasztin 12-02-2013 08:32

Myśle że jest to dobry pomysł na przyszły rok. Wszystko mozna dograc i faktycznie zaprosic ojców rasy - To było bardzo interesujące spotkanie!!!
I wielu wilczakowców przyjechałoby choćby na takie spotkanie/ seminarium jako wolni słuchacze.

GRABA 12-02-2013 21:25

coool! Jestem za i termin mi pasuje bardzo


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org