Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Įvairūs (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=138)
-   -   Juodulio istorija-ieskom namu (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=11176)

Vaiva 19-05-2009 14:42

Juodulio istorija-ieskom namu
 
Quote:

Originally Posted by rii (Bericht 213512)
Labas,radom suni miske:(buvo priristas prie medzio,o salia bliudas su vandeniu...radom vakar vakare,bet niekaip jis su mumis neina ,aisku ir Nukas matyt gasdina ji...siandien nuejom,tai toje pacioj vietoje..neina is ten..nunesem est,vandens. Nezinau ka daryt..
Justas sako,kad jis toks kaip Nukas,tik juodas ...

Na variantai yra tokie: skambint į Grindą, kur jį paims, po dviejų savaičių arba bus kas jo nori, arba laukia injekcija ir deginimo spinta...
Kitas variantas - skambint į pifas.org, pifas.lt, Lesę.

Jei nuspręsit ką darot, sakykit, surašysiu kontaktus.

natali 20-05-2009 07:26

Juodulio istorija-ieskom suniui namu
 
Kokios naujienos siandien, Rita? Kur suo dabar?

rii 20-05-2009 14:08

susiskambinau su Pifu.Tik reik ji jiems nuvezti,neturiu kaip ,siandien po 19 val. ji paimtu . Ieskom masinos!

natali 20-05-2009 14:41

bandau dar ekspromtu surasti jam naujus namus...tikimybe - nulis...
mane tai pribloske, kad suo guli toje pacioje vietoj NEPRIRISTAS...

wolfin 20-05-2009 14:47

Na kaip supratau tai aviganio tipo suo -istikimybe pirmoj vietoj komandu vykdymui - jei seimininkas ten paliko vadinas ten reikia jo laukti.
Skaudu kai tokius sunis isduoda ju seimos. As deja padet niekuom negaliu - nes Vilniuje :( bet manau kad viskas bus gerai.

rii 20-05-2009 21:57

Aciu Natalijai ir Kestui ,kad atvaziavo,bet taip ir nepavyko mums prisiviliot jo... nekvailas jis..ir akys gintarines ,kaip musu velniuksciu :)bandysim kazkaip prisijaukint ..

rii 20-05-2009 22:00

http://img198.imageshack.us/img198/4359/img3600.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/7585/img3602j.jpg

natali 21-05-2009 07:40

Visa laime dar kad vasara... Rita & Co tures dabar "atrakcija" gavosi- socializuoti ta velniuka, grazus tikrai, bet ziauriai baikstus...o kaip i pavadi sureagavo...siaubas... Ikeliu keleta nuotrauku - kol "gaudem"... O ispudziu mum ne tik nuo velniuko liko - Akmeja nuostabaus grozio linksma mergyte:) Justas paaugo:) O ir Nukas ispudingai atrodo:) Ivju nuo manes visa vakara info nuskaitinejo kai sugrizom:)))

vike 21-05-2009 08:32

Gražus juodčkis :) po tokių ilgai trunkančių jaukinimų bus gaila ir atiduoti :) o jis nesipjauna su Nuku? toks pašiaušęs ketera atrodo Ritos įdėtoje nuotraukoje. Reikia gi į patino viliones imti kalę, o ne kitą patiną :lol:

natali 21-05-2009 09:06

Nukas jau veliau prisijunge...is pradziu buvome tik Rita mes ir Akmeja vezime:) O kai Nukas pasirode tai tas juosckis pats atslinko pasiaiskinti...su kale butu buve gal ir paprasciau...bet ji ne taip paprasta paimti plikom rankom...

Vaiva 21-05-2009 10:22

Quote:

Originally Posted by natali (Bericht 214139)
Nukas jau veliau prisijunge...is pradziu buvome tik Rita mes ir Akmeja vezime:) O kai Nukas pasirode tai tas juosckis pats atslinko pasiaiskinti...su kale butu buve gal ir paprasciau...bet ji ne taip paprasta paimti plikom rankom...

Ech, o pas mumi kaip tik rujojanti viena yra, būtų pats tas buvę :)

Natalijos nuotraukų man aišku nerodo ir vėl, tik Ritos.

Asta, o jūs ten šiaip varysit ar su kokia atrakcija? (Ten kažkur ir naujoką Milo sutikt galit ;))

auuuu 21-05-2009 11:40

et, gaila kad per velai suzinojau apie ta palikta suni...patinka man toki "traumuoti", prie kuriu bet kaip neprieisi....

Vaiva 21-05-2009 11:45

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 214218)
et, gaila kad per velai suzinojau apie ta palikta suni...patinka man toki "traumuoti", prie kuriu bet kaip neprieisi....

Tai kaip supratau jam vis dar reikia kad juo kas pasirūpintų :roll: Ar aš kažką painioju?

vike 21-05-2009 13:14

Auuu, tai kaip tik to ir reikia, ne naujų namų, o prišnekinti jį, kad prisileistų, važiuotų kartu.
Man paprastai irgi Natalijos dedamų foto nerodo, ant jų ženkliukų paspaudus prašo prisiregistruot, tada viskas ok :)

natali 21-05-2009 13:23

Prisiregistruoti reikia pries ilipant i foto....
Reiktu ir namu tam suniukui...reiktu...As tai manau dar kad kokie bomzai ji prisnekins ir tarnaus jis jiems iki smertes...o gal ir sungaudziai viena diena atvaziuos...Nezinau, man si istorija su velniuku labai panasi i musu Bonces...todel noretusi jam namu - jis butu velniskai dekingas....

auuuu 21-05-2009 14:51

ei, tai tada nurodykit jo tikslia buvimo vieta...as kaip tik su masina....gal ir gu noretu savo sunu hipnozes igudzius patikrint...paziuretumem kas laimes: patirtis, ar naujoku sekme... :D

va dab kaip tik is labes lauk einu, tai galeciau nulekti pas ji...

natali 21-05-2009 17:01

Miela auuu:) suni surasti labai lengva - uz Sanatriskiu ligoniniu vaziuoji tiesiai tiesiai iki galo - kol baigiasi asfaltas - stotele Santarsikiu ziedas atrodo vadinasi...- palieki ant smeliuko masina ir kokie dar 100 metru pestute tiesiai...matysi, tupi jis ten prie medzio:)
bet geriau susiskambink su Rita pries tai - tam kad atiduoti suni i pifa - reiktu suderinti vel viska is naujo su tarnyba...

Ritos mobilus +370 647 10719
mano - +370 689 04032

natali 22-05-2009 16:48

Rita, kas naujo jusu kraste, gal drasesnis musu draugelis pasidare:)? siandien toks lietus lijo, mes apie ji ryte kalbejome... o gal auuu vakar pabendravo su juo?

Guu 22-05-2009 19:58

Sveiki. Auuu jau gerą valandą bendrauja su juoduliu. Auuu ir sausainiai daro stebuklus - šuva bėga kartu, bando žaisti ir žaismingai kąsti, net ir su kitais šunimis nėjo aiškinti, o kartu su Auuu apsisuko ir nuėjo. Ir pamažu ateina ta akimirka, apie kurią kalbėjo Lapė: "Pasidarai amžinai atsakingas už tą, kurį prisijaukini." Beje, šuva gavęs pagalio - iš reakcijos matės. Kaži, ar prikalbins Auuu į mašiną įlipti jį. Gerieji sausainiai jau baigės, liko tik Auuu su savo charizma.

P.S. Pagalvojau, kad drąsūs šunys nuo Auuu bėga, o bailūs eina artyn. Įdomiai čia. :roll:

wolfin 22-05-2009 20:03

laikom spygas. siaip skambtelkit situo numeriu 861649048 Karina. As su ja jau kalbejausi apie juoduli. Sake pades kuo gales, dirbusi Pife, tad manau verta su ja susisiekti.


All times are GMT +2. The time now is 14:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org