Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   _Administracja (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=57)
-   -   Nowa baza wolfdoga :) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=20827)

anija 17-01-2012 10:44

pomyłki się zdażają, wszystko jest do poprawienia :)

jefta 17-01-2012 11:56

Umieszczenie w bazie nie ma nic wspolnego z rejestracja na forum ;) sa tam wszystkie psy z zarejestrowanych miotow o ktorych udalo sie zdobyc informacje. Dane psow nie podlegaja ochronie i kazdy moze je umieszczac gdzie chce. Dane osobowe wlascicieli sa chronione wiec mozesz je skorygowac jesli jest blad i zdecydowac ktore beda publikowane w bazie. Jest tu temat w Administracji jak to zrobic.

GRABA 25-01-2012 21:33

Hallooo!
Tyle czasu już minęło od aktualizacji, a listy repów nadal "niet" - czy może jest ale dla wybranych:|

anula 25-01-2012 21:41

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 420287)
Hallooo!
Tyle czasu już minęło od aktualizacji, a listy repów nadal "niet" - czy może jest ale dla wybranych:|

nawet nie widzialam, ze na WD moze byc cos takiego :shock:
bo ze w oddzialach zkwp sa takie listy to wiem, ale tylko chyba z Polski... i obejmujace wszystkie rasy.

GRABA 25-01-2012 21:43

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 420289)
nawet nie widzialam, ze na WD moze byc cos takiego :shock:
bo ze w oddzialach zkwp sa takie listy to wiem, ale tylko chyba z Polski... i obejmujace wszystkie rasy.

Haa, no widzisz, a to jest to czego najbardziej mi tu brakuje!

Była taka z podziałem na państwa, a w każdym z nich wyszczególnione psy-reproduktory - to wg mnie było "coś"

anula 25-01-2012 22:11

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 420290)
Haa, no widzisz, a to jest to czego najbardziej mi tu brakuje!

Była taka z podziałem na państwa, a w każdym z nich wyszczególnione psy-reproduktory - to wg mnie było "coś"

Wygodne, zaiste

anula 25-01-2012 22:38

Z drugiej strony - WD nie jest stroną , ktora sie aktualizuje jakoś w okamgnieniu - wiec na Twoim miejscu liczylabym raczej na wlasne obserwacje psów w naturze, niz na baze repow na WD, ktory sie aktualizuje wtedy, kiedy bozia da, albo czasu stanie...
mam nadzieje, ze nie urazam niczyich uczuc :?

Miru 25-01-2012 22:51

Jakiś czas temu przeglądałam repy, a teraz link nie działa

Bajka 26-01-2012 09:51

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 420290)

Była taka z podziałem na państwa, a w każdym z nich wyszczególnione psy-reproduktory - to wg mnie było "coś"

wg mnie też. Fakt, że fotki to fotki, nic nie zastąpi zobaczenia psa na żywo, szczególnie, ze na fotkach charakter widać raczej ekhm...słabo;), ale przynajmniej bardziej było wiadomo na co bardziej zwrócić uwagę gdy już się widziało na żywo delikwenta;)
Dawno dawno temu było też takie fajne liczydło dla leni do liczenia pokrewieństwa między potencjalnymi rodzicami. Wróci to jeszcze?

Gipson 26-01-2012 14:38

wystawy
 
A mi nadal brakuje wystaw...
Nie ma wyników z Polski, nie ma wyników ze świata, nie są dopisywane wyniki do profilu konkretnego psa.
Pisałem juz w tej sprawie, ale na razie też cisza :(

wolfin 26-01-2012 14:40

tak samo niemasz jak i inne. zostaje tylko czekac, my na litewski forume zrobilsimi temat " wyniki wystaw" gdzie sa podane tylko wyniki bez komentarow czy pozdrowien. moze warto taki zrobic i w pl forume, potem tylko podlinkowac to adminu :)

GRABA 26-01-2012 15:41

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 420352)
wg mnie też. Fakt, że fotki to fotki, nic nie zastąpi zobaczenia psa na żywo, szczególnie, ze na fotkach charakter widać raczej ekhm...słabo;), ale przynajmniej bardziej było wiadomo na co bardziej zwrócić uwagę gdy już się widziało na żywo delikwenta;)
Dawno dawno temu było też takie fajne liczydło dla leni do liczenia pokrewieństwa między potencjalnymi rodzicami. Wróci to jeszcze?

ano właśnie, a już na żywo zobaczenie dzieci wybranego repa, to jest coś:)
Ale tamta forma bazy repów była bardzo fajna.
No liczydło też było super - może zrobią, może, może itd.

Huan 26-01-2012 19:48

już wkrótce będzie możliwość dodawania wyników wystaw bezpośrednio bez udziału admina. Dam znać, jak opcja będzie gotowa.

wolfin 26-01-2012 20:16

Quote:

Originally Posted by Huan (Bericht 420414)
już wkrótce będzie możliwość dodawania wyników wystaw bezpośrednio bez udziału admina. Dam znać, jak opcja będzie gotowa.

super, a licznik inbreedu w planowanych szczeniakach? please powiedz ze bedzie, bo to zloto dla hodowcy :tard

anula 12-04-2012 19:18

O, jaki fajny przebogaty pasek pojawil sie po lewej stronie :rock_3
zwiedzanie teraz łatwiejsze - dziękować dziekowac :)
(no, chyba ze inni mieli go juz dawno, ale ja dopiero od wczoraj)

jefta 12-04-2012 23:31

Super :)
tylko mi te linki nie dzialaja, czy to dopiero zapowiedz ze cos bedzie?

anula 13-04-2012 06:45

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 428288)
Super :)
tylko mi te linki nie dzialaja, czy to dopiero zapowiedz ze cos bedzie?

ja mysle, ze to chyba zapowiedz - niektore dzialaja, inne rzeczywiscie (jeszcze) nie

Shyboy 21-06-2012 22:58

Mogę prosić o zmianę zdjęcia profilowego Narsila na to:

http://www.wolfdog.org/site/pl/gallery/pic/175639/

Z góry dzięki!

trunksia 29-07-2012 08:48

Ponieważ zaczęto nadzwyczaj promować aktywność wśród wilczaków to pomyślałam sobie, że może warto by pomyśleć o uzupełnianiu bazy nie tylko w wyniki wystaw (które są jakie są :|) ale i w wyniki zawodów sportowych. Mogą być to wyniki tych oficjalnych i nie oficjalnych (np. Memoriału Hokyego). Już w tylu dyscyplinach mierzą się wilczaki (agility, frisbee, dogtrekking). Czemu by nie uwieczniać tych wyników?

Gaga 29-07-2012 09:44

A zapisałaś się do International Wolfdog Sport Club? :rock_3


All times are GMT +2. The time now is 12:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org