Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Auklėjimas ir charakteris (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Mažo vilkiuko auklėjimas (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=3851)

Vaiva 29-05-2006 14:21

Mažo vilkiuko auklėjimas
 
Manau reikalinga tema, nes skirtumų nuo kitų šunų veislių akivaizdžiai daug.
Tikiuos ir kiti Harkos mažylių šeimininkai prisijungs ir pasidalins patirtimi. Na ir ne tik jie, žinoma :)

Žodžiu, bent aš tai jau susidūriau su tuo, jog numestas nuo kėdės krepšys su indais bei įrankiais, nuo kurio trenksmo man tenka gerokai šoktelti, Bruknei nesukelia jokių baimių, tik nuostabą.
Jei daro kažką neleistino, aš ją subaru, griežtai patraukiu nuo draudžiamo daikto, net supurtau, ji vis tiek linksmai šoliuoja atgal ir daro tą patį. Purtyti ir bartis griežčiau?... Nes jai tokie gruboki žaidimai akivaizdžiai teikia daug džiaugsmo...

Vaiva 29-05-2006 14:25

Ir dar. Kai lauke tenka praeiti pro antsuoliuko palei taką sėdinčius žmonės, Bruknė stabteli ir žiūri man į akis, tipo, ar TIKRAI mums reikia pro juos eiti :mrgreen: Bet jei jau sakau kad reikia, tai reikia...

wolfin 30-05-2006 07:47

Nu jo-tipiskas vilkas:
1.zmones- cia jau pagal standarta-kol "kysio" nedave, tol mes ju nepazistam, padeda kasneliai ir zaidimai. taciau reikia prisiminti, kad vilkas niekuomet netaps labradoru, ar panasiu sunimi, kuris pamates nauja zmogu "apsisisiotu" is laimes:)
2. krentantys daiktai, garsai ir suviai: svarbu, kad ant galvos neuzkristu, o visa kita, ejom, nuejom, ir niekas nemaiso.
3.jo vilkas sugeba-"zinau, kad negaliu, bet jei ziuresiu tau i akis, tu paskesi ju zavesy ir as padarysiu tai ko noriu".
mazi suniukai greit pamirsta bausmes ir reikia tuos papurtymus dazniau kaip vilkei pakartoti, ko gero Vaiva cia kol kas bus protingesne tavo iguana :wink: nei kad Brukne, nes jie retkarciais "ijungia oziuka" ir vaidina, kad "tipo nieko nesupratau, o ko norejai?"
p.s. kaip avikailis? gyvas? Vakar MAJA (WALMAJ) isvaziavo ir ji pasirod, taip pat namuose gavo dovanu...avikaili :cheesy:

Hera1 30-05-2006 08:44

labas rytas dideliems ir maziems vilkams! mazyle Maja siuncia kuo nuosirdziausius linkejimus tiesiai is minkstojo avikailio guolio:)

Vaiva 30-05-2006 10:17

Na ir kaip Majai sekas? Namie irgi Maja? Neverkė naktį?

Vaiva 30-05-2006 10:21

Oi, ir, jei ne paslaptis, kuriame Vilniau gale Maja gyvena? Gal sesutėms būtų linksma kada bevaikštant susitikt? Mes tai va šiandien į senamiestį "su reikalais" keliausim :0
oi jus varles keliauninkes :cheesy:

wolfin 30-05-2006 10:23

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Oi, ir, jei ne paslaptis, kuriame Vilniau gale Maja gyvena? Gal sesutėms būtų linksma kada bevaikštant susitikt? Mes tai va šiandien į senamiestį "su reikalais" keliausim :0

oi jus varles keliauninkes :cheesy: taip ir toliau :wink:

Hera1 30-05-2006 11:15

verke mazyte nakti ir ryte truputi.. taip gaila buvo palikti, iseinant i darbus :cry:
o gyvenam mes kol kas uzupy, bet jau siandien pradedam pakuotis savo gyvenima i valakampius.

o sesyte rami? neliudi naktimis?

kaip ji jauciasi gatveje/kieme?

Vaiva 30-05-2006 12:04

Naktimis sesytė medžioja, tampo mane už plaukų, kanda į nosį ir kitaip pramogauja, o kai miega, tai miega ramiai, nuo pat pirmos nakties taip. Tik va išeit ir palikt ją vieną kol kas baisu, nes kaukia pabaisa. Gerai kad kaimynai pas mus visokie gamtininkai, tai gal supras...
Lauke normaliai, jei kur toliau nuo kiemo eit ,tai tenka smardukų (džiovinų skrandžių) pagalba naudotis. Autobusai ir mašinos- ok, o va žmonės... nelabai...

Vaiva 30-05-2006 12:05

Hm, mes tai prie vingio parko, Čiurlionio g., tai ne kaimynai akivaizdžiai :mrgreen:

Hera1 30-05-2006 13:21

aha.. vadinasi abi padukusios mergiotes.
o kada sesyte ruosiasi eiti pasivaikscioti i senamiesti? gal galetumem susikoperuoti?

wolfin 30-05-2006 14:02

Saunuoles "tak derzat" :cheesy:

Vaiva 30-05-2006 14:20

Na aš tai va kaip tik galvoju, man į Bernardinų gatvę reikia, tai galvoju, kad Bruknė palaikys man kompaniją :) Na ir smardukų parduotuvėn užsukt :) O kada jums patogu?

Hera1 30-05-2006 14:33

mums butu patogu po sesiu vakare... tie darbai mat...
o kelinta jus ketinat?

Vaiva 30-05-2006 14:40

Hm, mes jau išeidinėjam. Tai gal galim nukelt rytojui? A? Ir aišku pradėt tartis asmeninėmis žinutėmis, neteršt forumo :roll: Arba pirmadieniui. Nes poryt išvažiuojam į artimuosius užsienius, net man baisu, nežinau kaip su Brukne bus...

wolfin 30-05-2006 14:59

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Hm, mes jau išeidinėjam. Tai gal galim nukelt rytojui? A? Ir aišku pradėt tartis asmeninėmis žinutėmis, neteršt forumo :roll: Arba pirmadieniui. Nes poryt išvažiuojam į artimuosius užsienius, net man baisu, nežinau kaip su Brukne bus...

Nebajok, viskas bus gerai :cheesy:

Benas 03-06-2006 06:18

Sveiki, cia Widmo (dabartinis Joris) seimininkas raso. Tai va, norejau pasakyt, kad gyvenam labai gerai, kas ryt nuo 5-6 val. pradedam lakstyt lauke(pastebejau, kad jis kol mazas greit pavargsta, bet jei nors kiek sustoji, tai uz akimirkos vel gali begiot iki pasiutimo). Siryt klausemes kaip miske ciulba pauksciai, labai grazu. Pirma diena daviau jam paklausyt jo paties inkstimo iraso, tai sukluso, apibego rata per pieva, zolej savo sesyciu ieskodamas, o paskui pritupe ir ilgai ilgai, tokiu nuostabiu balsu uzstauge, gaila, kad neturejau kameros, tai tik telefonu staugimo pabaiga spejau irasyt.Ant avikailiu nemiegam, kaip jo sesytes, nes kiek pastebejau tai tas avikailis jam ne guolio, o zaislo vaidmeni buvo beatliekas, tai kol visu kailiu nesudraske, paslepem juos iki geresniu laiku.Pirmas dvi naktis beveik nemiegojau, nes jis inksdamas prizadindavo dukryte, o kai jis miegot ruosdavos, tai dukra tada ji tampyt pradedavo, taip pasikeisdami jie ir praduko visa nakti.Taip sutapo, kad kartu su Joriu man atveze labai brangias zuvis i akvariuma, kuriu seniai laukiau, tai dabar nuo vilko prie zuvu lakstau vis ziuredamas ar viskas gerai.Labai megsta kiaulienos kaulus, jie labai pigus ir ant ju siek tiek mesos yra, tai jei reikia, kad atstotu ir duotu trumpam ramybe, numeti i skirtingus kampus kokius tris ir kol visus susiranda ir apgrauzia gali ka nors nuveikt.Dabar kol rasau jis po pasivaikciojimo miega padejes uzpakali ant zmonos galvos,o ji visai nejaucia, juokingai atrodo.Pirma diena kai ji paemiau, tai nuvaziavom i Varenos miskus prie Ulos.Sodinom liepa, mano dukrytei,lakem is Ulos vandeni, buvom netycia ir i upe ikrite,parymojom prie aukuro ir paskui pasidarem fotosesija miske.Gamtoje jis dvigubai graziau atrodo.Kaip naturali dalis.Uz poros savaiciu vel ten vaziuosim, bus draugo vestuves.Tai tiek tam kartui

Vykintas 04-06-2006 17:49

Man tai viena nermu, Benai, dievu vardais suni vadint yra sventvagyste. Cia Vykintas raso, Bruknes eimininkas. Tu reiksmem pasidomek. Net zmogaus nevalia tais vardais kviest, o tu suni vadini.

Benas 05-06-2006 07:57

hm, tavo tiesa.Mes ta varda primetem pagal svente...reiks pakeist.

wolfin 05-06-2006 08:03

aaa tai kaip dabar mano vaikas vadinsis?
but gerai greitai suzinot :cheesy:
ziuriu sauniai cia gyvenat.
mano mazieji per susitikima tai vos namu nesugriove ir kitiems sunims labai jau rimtai aiskino kas cia "vyriausias" :mrgreen:


All times are GMT +2. The time now is 19:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org